Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní příprava skončila

04.07.2021 | Redakce

Dva měsíce se hráči klubu po vynucené covidové pauze připravovali na novou sezónu společně. Letní přípravu zakončili poslední červnovou sobotu při setkání všech týmů ve Studeněvsi. Za organizaci tohoto velmi příjemného setkání děkujeme zástupcům týmu roč. 2011 a těšíme se, že podobná hromadná setkání se v klubu stanou tradicí.

Až pět tréninků týdně na ledě i na suchu mají za sebou týmy slánského hokejového Lva. Vzhledem k rekonstrukci střechy zimního stadionu ve Slaném využívala Lvíčata ke svým tréninkům, které po covidové pauze probíhaly netradičně na ledě i v jarním období okolní zimní stadiony. 
Nejvíce tréninků na ledě se podařilo zajistit na zimním stadionu v Rakovníku, kam klub posílá obrovské poděkování za vstřícnost a bezvadnou spolupráci! Nicméně se podařilo zajistit i tréninky na dalších stadionech. Kluci tedy vyjížděli na led v nedalekých Kralupech nad Vltavou a zázemí pro tréninky našli i na stadionu v Mělníku. I těmto oddílům patří samozřejmě velké poděkování.
Mimo led hráči nejvíce trénovali na atletickém stadionu ve Slaném, dále pak na sportovním hřišti ve Studeněvsi, na fotbalovém hřišti v Dobrovízi, ale i okolí slánského rybníku ,,Novas" bylo místem, kde jste mohli slánské hokejisty při tréninku potkat.
Věříme, že vše co si hráči z letní přípravy odnášejí budou moci zužitkovat v nadcházejícím soutěžním ročníku a nedojde již k žádným významným omezením, jako tomu bylo v sezóně uplynulé. Příprava bude po několikatýdenní prázdninové pauze pokračovat následovně:
Hráči týmů juniorů a dorostu se trenérům budou hlásit 2.srpna, mladší a starší žáci o den později a o další den později, tedy 4.srpna se přidají týmy ročníků 2011 a 2012, 7.srpna začínají týmy ročníků 2013 a 2014. Do té doby klub neorganizuje žádné tréninky a jiné akce a trenéři doporučují svým svěřencům odpočinek.
Všem přejeme příjemné prázdniny a krásnou letní dovolenou!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS