Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní příprava skončila

04.07.2021 | Redakce

Dva měsíce se hráči klubu po vynucené covidové pauze připravovali na novou sezónu společně. Letní přípravu zakončili poslední červnovou sobotu při setkání všech týmů ve Studeněvsi. Za organizaci tohoto velmi příjemného setkání děkujeme zástupcům týmu roč. 2011 a těšíme se, že podobná hromadná setkání se v klubu stanou tradicí.

Až pět tréninků týdně na ledě i na suchu mají za sebou týmy slánského hokejového Lva. Vzhledem k rekonstrukci střechy zimního stadionu ve Slaném využívala Lvíčata ke svým tréninkům, které po covidové pauze probíhaly netradičně na ledě i v jarním období okolní zimní stadiony. 
Nejvíce tréninků na ledě se podařilo zajistit na zimním stadionu v Rakovníku, kam klub posílá obrovské poděkování za vstřícnost a bezvadnou spolupráci! Nicméně se podařilo zajistit i tréninky na dalších stadionech. Kluci tedy vyjížděli na led v nedalekých Kralupech nad Vltavou a zázemí pro tréninky našli i na stadionu v Mělníku. I těmto oddílům patří samozřejmě velké poděkování.
Mimo led hráči nejvíce trénovali na atletickém stadionu ve Slaném, dále pak na sportovním hřišti ve Studeněvsi, na fotbalovém hřišti v Dobrovízi, ale i okolí slánského rybníku ,,Novas" bylo místem, kde jste mohli slánské hokejisty při tréninku potkat.
Věříme, že vše co si hráči z letní přípravy odnášejí budou moci zužitkovat v nadcházejícím soutěžním ročníku a nedojde již k žádným významným omezením, jako tomu bylo v sezóně uplynulé. Příprava bude po několikatýdenní prázdninové pauze pokračovat následovně:
Hráči týmů juniorů a dorostu se trenérům budou hlásit 2.srpna, mladší a starší žáci o den později a o další den později, tedy 4.srpna se přidají týmy ročníků 2011 a 2012, 7.srpna začínají týmy ročníků 2013 a 2014. Do té doby klub neorganizuje žádné tréninky a jiné akce a trenéři doporučují svým svěřencům odpočinek.
Všem přejeme příjemné prázdniny a krásnou letní dovolenou!

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS