Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní příprava skončila

04.07.2021 | Redakce

Dva měsíce se hráči klubu po vynucené covidové pauze připravovali na novou sezónu společně. Letní přípravu zakončili poslední červnovou sobotu při setkání všech týmů ve Studeněvsi. Za organizaci tohoto velmi příjemného setkání děkujeme zástupcům týmu roč. 2011 a těšíme se, že podobná hromadná setkání se v klubu stanou tradicí.

Až pět tréninků týdně na ledě i na suchu mají za sebou týmy slánského hokejového Lva. Vzhledem k rekonstrukci střechy zimního stadionu ve Slaném využívala Lvíčata ke svým tréninkům, které po covidové pauze probíhaly netradičně na ledě i v jarním období okolní zimní stadiony. 
Nejvíce tréninků na ledě se podařilo zajistit na zimním stadionu v Rakovníku, kam klub posílá obrovské poděkování za vstřícnost a bezvadnou spolupráci! Nicméně se podařilo zajistit i tréninky na dalších stadionech. Kluci tedy vyjížděli na led v nedalekých Kralupech nad Vltavou a zázemí pro tréninky našli i na stadionu v Mělníku. I těmto oddílům patří samozřejmě velké poděkování.
Mimo led hráči nejvíce trénovali na atletickém stadionu ve Slaném, dále pak na sportovním hřišti ve Studeněvsi, na fotbalovém hřišti v Dobrovízi, ale i okolí slánského rybníku ,,Novas" bylo místem, kde jste mohli slánské hokejisty při tréninku potkat.
Věříme, že vše co si hráči z letní přípravy odnášejí budou moci zužitkovat v nadcházejícím soutěžním ročníku a nedojde již k žádným významným omezením, jako tomu bylo v sezóně uplynulé. Příprava bude po několikatýdenní prázdninové pauze pokračovat následovně:
Hráči týmů juniorů a dorostu se trenérům budou hlásit 2.srpna, mladší a starší žáci o den později a o další den později, tedy 4.srpna se přidají týmy ročníků 2011 a 2012, 7.srpna začínají týmy ročníků 2013 a 2014. Do té doby klub neorganizuje žádné tréninky a jiné akce a trenéři doporučují svým svěřencům odpočinek.
Všem přejeme příjemné prázdniny a krásnou letní dovolenou!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS