Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Letní příprava skončila

04.07.2021 | Redakce

Dva měsíce se hráči klubu po vynucené covidové pauze připravovali na novou sezónu společně. Letní přípravu zakončili poslední červnovou sobotu při setkání všech týmů ve Studeněvsi. Za organizaci tohoto velmi příjemného setkání děkujeme zástupcům týmu roč. 2011 a těšíme se, že podobná hromadná setkání se v klubu stanou tradicí.

Až pět tréninků týdně na ledě i na suchu mají za sebou týmy slánského hokejového Lva. Vzhledem k rekonstrukci střechy zimního stadionu ve Slaném využívala Lvíčata ke svým tréninkům, které po covidové pauze probíhaly netradičně na ledě i v jarním období okolní zimní stadiony. 
Nejvíce tréninků na ledě se podařilo zajistit na zimním stadionu v Rakovníku, kam klub posílá obrovské poděkování za vstřícnost a bezvadnou spolupráci! Nicméně se podařilo zajistit i tréninky na dalších stadionech. Kluci tedy vyjížděli na led v nedalekých Kralupech nad Vltavou a zázemí pro tréninky našli i na stadionu v Mělníku. I těmto oddílům patří samozřejmě velké poděkování.
Mimo led hráči nejvíce trénovali na atletickém stadionu ve Slaném, dále pak na sportovním hřišti ve Studeněvsi, na fotbalovém hřišti v Dobrovízi, ale i okolí slánského rybníku ,,Novas" bylo místem, kde jste mohli slánské hokejisty při tréninku potkat.
Věříme, že vše co si hráči z letní přípravy odnášejí budou moci zužitkovat v nadcházejícím soutěžním ročníku a nedojde již k žádným významným omezením, jako tomu bylo v sezóně uplynulé. Příprava bude po několikatýdenní prázdninové pauze pokračovat následovně:
Hráči týmů juniorů a dorostu se trenérům budou hlásit 2.srpna, mladší a starší žáci o den později a o další den později, tedy 4.srpna se přidají týmy ročníků 2011 a 2012, 7.srpna začínají týmy ročníků 2013 a 2014. Do té doby klub neorganizuje žádné tréninky a jiné akce a trenéři doporučují svým svěřencům odpočinek.
Všem přejeme příjemné prázdniny a krásnou letní dovolenou!

 
Aktuální články
Přijďte 23. 9.2021 v 16:00 hod na zimní stadion ve Slaném na akci Týden hokeje

Jako každoročně i letos proběhne ve Slaném akce Týden hokeje. Vzhledem k rekonstrukci zimního stadionu není v tomto období...

 
Testování Covid-19

HK LEV Slaný přináší všem neočkovaným hráčům či rodičům, kteří chtějí navštěvovat stadiony během tréninků a utkání možnost,...

 
Dorostenci zakončili přípravu vysokým vítězstvím

Poslední přípravné utkání sehráli dorostenci v sobotu 11.září na ledě v Roudnici nad Labem, kde vyzvali tamější dorost. Hned dva...

 
Junioři prohráli po nájezdech
 
Áčko v prvním kole KLM padlo
 
Starší žáci převálcovali Sedlčany
 
Juniorka veze vítězství z Ostrova
 
Dorostenci v přípravě poprvé prohráli
 
Společné hokejové soustředění SŽ a MŽ
 
Juniorka i dorost znají své soupeře
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 18.09.2021, 18:00
13. kolo
VS.
Velké Popovice - Slaný
 
A tým | Sobota 25.09.2021, 17:30
3. kolo
VS.
Mělník - Slaný
 
A tým | Sobota 02.10.2021, 18:00
4. kolo
VS.
Mladá Boleslav B - Slaný
 
A tým | Sobota 09.10.2021
5. kolo
VS.
Vlašim - Slaný
 
A tým | Sobota 16.10.2021
17. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS