Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Juniorka i dorost znají své soupeře

16.07.2021 | Redakce

Netradičně až o prázdninách bylo zveřejněno rozlosování Regionálních lig juniorů a dorostu a zápasový program obou týmů je doslova nabitý!

Junioři i dorostenci začínají shodně a to třetí víkend v září. Oba týmy čeká na úvod dvoukolo a  o týden později sehrají hráči dorostu dokonce tři! utkání během čtyř dnů. Hrát totiž budou kromě soboty a neděle i v úterý 28.září. Junioři zahálet také nebudou, ti sehrají "pouze" dvě utkání a to v pátek a v neděli. Začátek sezóny tak oba týmy určitě prověří zda letní příprava byla poctivá.
O výsledku v základní skupině dorostenců bude jasno nejpozději 7.listopadu a cílem dorostu je postup ze skupiny, tzn. skončit nejhůře na druhém místě 6ti členné skupiny. Soupeři dorostenců v základní skupině jsou v podstatě tradiční, tedy: Smíchov, Černošice, Beroun, Letňany a Kralupy nad Vltavou. 
Junioři budou hrát základní skupinu až do poloviny ledna příštího roku a o dvě postupová místa budou bojovat čtyřkolově s týmy Litoměřic, Děčínem, Bílinou, Mostem a PZ Kladno

Klukům přejeme aby se jim dařilo a hlavně a sezóna nemusela být opět přerušena!

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS