Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Společné hokejové soustředění SŽ a MŽ

31.08.2021 | Jana Hrachová

V předposledním prázdninovém týdnu finišovala příprava na sezónu starších a mladších žáků týdenním soustředěním v krušnohorském Nejdku.

Oba týmy našly ideální zázemí na zimním stadionu v Nejdku, kde absolvovaly každodenní dvoufázový trénink, doplněný suchou přípravou. Večer pak měli k dispozici perfektní zázemí včetně bazénu v hotelu v Nových Hamrech. Přípravu doplňovaly společné vycházky do přírody a večerní opékání buřtů.

Starší žáci využili soustředění na začlenění nových posil do týmu – kluci z Rakovníka k nám dobře zapadli jak hokejově, tak povahou. Mladší žáci -ročník 2009 - jsou pro tuto sezónu spojeni s mladšími kluky ročníku 2010, kteří tak absolvovali první náročné tréninky a zápasy.

Dík patří všem čtyřem trenérům ( Marko Valenčič, Pavel Štechmüller, Pavel Šelicha a Šimon Dolejší ), kteří klukům věnovali veškerý čas na ledě i mimo něj. Soustředění bylo zaměřeno na zlepšení fyzičky a nácvik herních situací. A že bylo úspěšné, dokazují jak dva vyhrané přípravné zápasy mladších žáků s Nejdkem ( 24 : 3 ) a Ostrovem ( 20 : 9 ), tak vyhraný zápas starších žáků s Ostrovem ( 9:5 ). Starší žáci navíc absolvovali těžký zápas se staršími kluky z Nejdku, kdy sice nezvítězili, ale byla to další zkušenost, kterou mohou zúročit v sezóně.

Kluci navíc zanechali všude, kde byli, dojem i svým slušným chováním. Na první soutěžní zápasy nové sezóny jsou tedy oba týmy připraveny.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS