Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Společné hokejové soustředění SŽ a MŽ

31.08.2021 | Jana Hrachová

V předposledním prázdninovém týdnu finišovala příprava na sezónu starších a mladších žáků týdenním soustředěním v krušnohorském Nejdku.

Oba týmy našly ideální zázemí na zimním stadionu v Nejdku, kde absolvovaly každodenní dvoufázový trénink, doplněný suchou přípravou. Večer pak měli k dispozici perfektní zázemí včetně bazénu v hotelu v Nových Hamrech. Přípravu doplňovaly společné vycházky do přírody a večerní opékání buřtů.

Starší žáci využili soustředění na začlenění nových posil do týmu – kluci z Rakovníka k nám dobře zapadli jak hokejově, tak povahou. Mladší žáci -ročník 2009 - jsou pro tuto sezónu spojeni s mladšími kluky ročníku 2010, kteří tak absolvovali první náročné tréninky a zápasy.

Dík patří všem čtyřem trenérům ( Marko Valenčič, Pavel Štechmüller, Pavel Šelicha a Šimon Dolejší ), kteří klukům věnovali veškerý čas na ledě i mimo něj. Soustředění bylo zaměřeno na zlepšení fyzičky a nácvik herních situací. A že bylo úspěšné, dokazují jak dva vyhrané přípravné zápasy mladších žáků s Nejdkem ( 24 : 3 ) a Ostrovem ( 20 : 9 ), tak vyhraný zápas starších žáků s Ostrovem ( 9:5 ). Starší žáci navíc absolvovali těžký zápas se staršími kluky z Nejdku, kdy sice nezvítězili, ale byla to další zkušenost, kterou mohou zúročit v sezóně.

Kluci navíc zanechali všude, kde byli, dojem i svým slušným chováním. Na první soutěžní zápasy nové sezóny jsou tedy oba týmy připraveny.

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS