Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Společné hokejové soustředění SŽ a MŽ

31.08.2021 | Jana Hrachová

V předposledním prázdninovém týdnu finišovala příprava na sezónu starších a mladších žáků týdenním soustředěním v krušnohorském Nejdku.

Oba týmy našly ideální zázemí na zimním stadionu v Nejdku, kde absolvovaly každodenní dvoufázový trénink, doplněný suchou přípravou. Večer pak měli k dispozici perfektní zázemí včetně bazénu v hotelu v Nových Hamrech. Přípravu doplňovaly společné vycházky do přírody a večerní opékání buřtů.

Starší žáci využili soustředění na začlenění nových posil do týmu – kluci z Rakovníka k nám dobře zapadli jak hokejově, tak povahou. Mladší žáci -ročník 2009 - jsou pro tuto sezónu spojeni s mladšími kluky ročníku 2010, kteří tak absolvovali první náročné tréninky a zápasy.

Dík patří všem čtyřem trenérům ( Marko Valenčič, Pavel Štechmüller, Pavel Šelicha a Šimon Dolejší ), kteří klukům věnovali veškerý čas na ledě i mimo něj. Soustředění bylo zaměřeno na zlepšení fyzičky a nácvik herních situací. A že bylo úspěšné, dokazují jak dva vyhrané přípravné zápasy mladších žáků s Nejdkem ( 24 : 3 ) a Ostrovem ( 20 : 9 ), tak vyhraný zápas starších žáků s Ostrovem ( 9:5 ). Starší žáci navíc absolvovali těžký zápas se staršími kluky z Nejdku, kdy sice nezvítězili, ale byla to další zkušenost, kterou mohou zúročit v sezóně.

Kluci navíc zanechali všude, kde byli, dojem i svým slušným chováním. Na první soutěžní zápasy nové sezóny jsou tedy oba týmy připraveny.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS