Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Společné hokejové soustředění SŽ a MŽ

31.08.2021 | Jana Hrachová

V předposledním prázdninovém týdnu finišovala příprava na sezónu starších a mladších žáků týdenním soustředěním v krušnohorském Nejdku.

Oba týmy našly ideální zázemí na zimním stadionu v Nejdku, kde absolvovaly každodenní dvoufázový trénink, doplněný suchou přípravou. Večer pak měli k dispozici perfektní zázemí včetně bazénu v hotelu v Nových Hamrech. Přípravu doplňovaly společné vycházky do přírody a večerní opékání buřtů.

Starší žáci využili soustředění na začlenění nových posil do týmu – kluci z Rakovníka k nám dobře zapadli jak hokejově, tak povahou. Mladší žáci -ročník 2009 - jsou pro tuto sezónu spojeni s mladšími kluky ročníku 2010, kteří tak absolvovali první náročné tréninky a zápasy.

Dík patří všem čtyřem trenérům ( Marko Valenčič, Pavel Štechmüller, Pavel Šelicha a Šimon Dolejší ), kteří klukům věnovali veškerý čas na ledě i mimo něj. Soustředění bylo zaměřeno na zlepšení fyzičky a nácvik herních situací. A že bylo úspěšné, dokazují jak dva vyhrané přípravné zápasy mladších žáků s Nejdkem ( 24 : 3 ) a Ostrovem ( 20 : 9 ), tak vyhraný zápas starších žáků s Ostrovem ( 9:5 ). Starší žáci navíc absolvovali těžký zápas se staršími kluky z Nejdku, kdy sice nezvítězili, ale byla to další zkušenost, kterou mohou zúročit v sezóně.

Kluci navíc zanechali všude, kde byli, dojem i svým slušným chováním. Na první soutěžní zápasy nové sezóny jsou tedy oba týmy připraveny.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS