Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci převálcovali Sedlčany

06.09.2021 | Karel Syrovátka

Poprvé přinášíme hodnocení utkání a soustředění starších žáků očima jednoho z rodičů. Poděkování letí k panu Karlu Syrovátkovi, za jeho hodnocení utkání v Sedlčanech a soustředění v Nejdku.

Náš tým začal v Sedlčanech svižně a v 8. minutě první třetiny byl stav již 3:0 pro Slaný. Starší žáci hráli směle a aktivně. V podstatě bych řekl, ze soupeř se nedostal k výraznější akci. Nerad používám silné výrazy, ale chvílemi mi to přišlo jako exhibice. Naši kluci předčili soupeře takřka ve všech aspektech hokeje,  aktivní napadání, bránění, zdvojování hráčů. Naši dominanci potvrdilo naše oslabení, které jsme odehráli koncem druhé třetiny v podstatě u soupeřovy brány. Tak trochu jsem litoval pouze našeho gólmana, který se v bráně musel nudit. Třetí třetina již byla ovlivněna vzájemným pošťuchováním, osekáváním a nervozitou.

Nicméně konečné skóre je výhra 9:0. Ještě přidám dvě zajímavosti. První, je tak trochu komická. Trenéři v druhé třetině hry klukům zpestřili střídání tím, ze dvířka na střídačce byla zavřená a kluci střídali skákáním přes mantinely. Cílem bylo zrychlení střídání, ale i oživení samotného střídání. Bylo chvílemi komické vidět hlavně vzrůstově menší kluky, jak padají za mantinel. Druhá zajímavost je, že trenéři ve třetí třetině pozměnili sestavu a kluci se učili si zvykat na jine posty.

Celkově velmi pěkný zápas a již se těšíme na první mistrovské utkání v neděli 12 září na ledě Mladé Boleslavi. A nyní zpět na úvod tohoto článku, základ herního projevu starších žáků byl položen právě na soustředění v Nejdku. Děkujeme.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS