Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci převálcovali Sedlčany

06.09.2021 | Karel Syrovátka

Poprvé přinášíme hodnocení utkání a soustředění starších žáků očima jednoho z rodičů. Poděkování letí k panu Karlu Syrovátkovi, za jeho hodnocení utkání v Sedlčanech a soustředění v Nejdku.

Náš tým začal v Sedlčanech svižně a v 8. minutě první třetiny byl stav již 3:0 pro Slaný. Starší žáci hráli směle a aktivně. V podstatě bych řekl, ze soupeř se nedostal k výraznější akci. Nerad používám silné výrazy, ale chvílemi mi to přišlo jako exhibice. Naši kluci předčili soupeře takřka ve všech aspektech hokeje,  aktivní napadání, bránění, zdvojování hráčů. Naši dominanci potvrdilo naše oslabení, které jsme odehráli koncem druhé třetiny v podstatě u soupeřovy brány. Tak trochu jsem litoval pouze našeho gólmana, který se v bráně musel nudit. Třetí třetina již byla ovlivněna vzájemným pošťuchováním, osekáváním a nervozitou.

Nicméně konečné skóre je výhra 9:0. Ještě přidám dvě zajímavosti. První, je tak trochu komická. Trenéři v druhé třetině hry klukům zpestřili střídání tím, ze dvířka na střídačce byla zavřená a kluci střídali skákáním přes mantinely. Cílem bylo zrychlení střídání, ale i oživení samotného střídání. Bylo chvílemi komické vidět hlavně vzrůstově menší kluky, jak padají za mantinel. Druhá zajímavost je, že trenéři ve třetí třetině pozměnili sestavu a kluci se učili si zvykat na jine posty.

Celkově velmi pěkný zápas a již se těšíme na první mistrovské utkání v neděli 12 září na ledě Mladé Boleslavi. A nyní zpět na úvod tohoto článku, základ herního projevu starších žáků byl položen právě na soustředění v Nejdku. Děkujeme.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS