Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři prohráli po nájezdech

12.09.2021 | Redakce

K poslednímu přípravnému utkání vyrazila juniorka Lvů do Velkých Popovic. Junioři sice sahali po vítězství, nakonec ale prohráli po samostatných nájezdech. Ostrý start čeká juniory ve čtvrtek, kdy se představí na ledě Bíliny.

K utkání do Popovic dorazilo pouze 10 hráčů a 2 brankáři, takže ve slánském táboře panovali obavy o tom, jak se nízký počet hráčů podepíše pod celkový výsledek a hlavně dojem z utkání. 
V první třetině na ledě panovali domácí, kteří slánské jednoznačně přehrávali a dostali se do vedení. Nicméně z jednoho z ojedinělých útoků se slánským podařilo nejdříve vyrovnat a nedlouho na to se dostat i do vedení. Po první třetině tedy slánští vedli 1:2
Ve druhé třetině Lvíčata nejprve vedení navýšila, ale pak se slánským začala lepit smůla na hokejky a zejména nedůraz před vlastní brankou dal domácím prostor k obratu. Domácí se dostávali po střelách k odraženým kotoučům a třikrát z dorážek skórovali, čímž strhli vedení na svoji stranu. Půl minuty před koncem druhé části ale Lvíčata krok se soupeřem srovnala - 4:4
Třetí třetina byla pro slánské herně nejlepší a to i přesto, že se  jim absolutně nedařilo v přesilových hrách, naopak pětiminutové oslabení jsme odehráli skvěle. Ve třetí třetině přidal každý z týmů po jedné brance a o vítězi tak rozhodovali samostatné nájezdy.
V samostatných nájezdech se ale čtveřice slánských hráčů nedokázala gólově prosadit, naopak soupeř skóroval dvakrát a slánští tak odjeli z Popovic poraženi.

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS