Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci zakončili přípravu vysokým vítězstvím

12.09.2021 | Redakce

Poslední přípravné utkání sehráli dorostenci v sobotu 11.září na ledě v Roudnici nad Labem, kde vyzvali tamější dorost. Hned dva slánští borci si v utkání připsali hattrick!

Lvíčata nepustila roudnické dorostence v podstatě k ničemu a od začátku až do konce se utkání hrálo v naší režii. V utkání se třikrát prosadil Petr Burda, stejný počet branek soupeři nasázel i Tomáš Pachman. Dvakrát se trefil Honza Dolejší a premiérový gól ve slánském dresu vstřelil i Kamil Votava. 
Ve slánských barvách se poprvé představil i brankář Ondřej Kozlík, který přichází do Slaného na střídavé starty od kladenských Rytířů.
Dorostenci v Roudnici zakončili sérii přípravných utkání, ve kterých kromě týmu Roudnice porazili Písek, Příbram, Vlašim a Louny. Naopak z Kralup odjeli dorostenci s prázdnou.
Příprava trenérům napověděla kde má tým své silné stránky a na čem je potřeba naopak hodně zapracovat. Pomyslný hon za stanoveným cílem, tedy postupem ze skupiny začíná dorostencům v neděli 19.září na pražské Nikolajce, kde se utkají s týmem tamního Smíchova. Následovat budou utkání proti týmům Letňan, Černošic, Kralupům a Berounu. Aby Lvíčata základní cíl sezóny splnila, nesmí skončit hůře než druzí!

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS