Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci zakončili přípravu vysokým vítězstvím

12.09.2021 | Redakce

Poslední přípravné utkání sehráli dorostenci v sobotu 11.září na ledě v Roudnici nad Labem, kde vyzvali tamější dorost. Hned dva slánští borci si v utkání připsali hattrick!

Lvíčata nepustila roudnické dorostence v podstatě k ničemu a od začátku až do konce se utkání hrálo v naší režii. V utkání se třikrát prosadil Petr Burda, stejný počet branek soupeři nasázel i Tomáš Pachman. Dvakrát se trefil Honza Dolejší a premiérový gól ve slánském dresu vstřelil i Kamil Votava. 
Ve slánských barvách se poprvé představil i brankář Ondřej Kozlík, který přichází do Slaného na střídavé starty od kladenských Rytířů.
Dorostenci v Roudnici zakončili sérii přípravných utkání, ve kterých kromě týmu Roudnice porazili Písek, Příbram, Vlašim a Louny. Naopak z Kralup odjeli dorostenci s prázdnou.
Příprava trenérům napověděla kde má tým své silné stránky a na čem je potřeba naopak hodně zapracovat. Pomyslný hon za stanoveným cílem, tedy postupem ze skupiny začíná dorostencům v neděli 19.září na pražské Nikolajce, kde se utkají s týmem tamního Smíchova. Následovat budou utkání proti týmům Letňan, Černošic, Kralupům a Berounu. Aby Lvíčata základní cíl sezóny splnila, nesmí skončit hůře než druzí!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS