Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci zakončili přípravu vysokým vítězstvím

12.09.2021 | Redakce

Poslední přípravné utkání sehráli dorostenci v sobotu 11.září na ledě v Roudnici nad Labem, kde vyzvali tamější dorost. Hned dva slánští borci si v utkání připsali hattrick!

Lvíčata nepustila roudnické dorostence v podstatě k ničemu a od začátku až do konce se utkání hrálo v naší režii. V utkání se třikrát prosadil Petr Burda, stejný počet branek soupeři nasázel i Tomáš Pachman. Dvakrát se trefil Honza Dolejší a premiérový gól ve slánském dresu vstřelil i Kamil Votava. 
Ve slánských barvách se poprvé představil i brankář Ondřej Kozlík, který přichází do Slaného na střídavé starty od kladenských Rytířů.
Dorostenci v Roudnici zakončili sérii přípravných utkání, ve kterých kromě týmu Roudnice porazili Písek, Příbram, Vlašim a Louny. Naopak z Kralup odjeli dorostenci s prázdnou.
Příprava trenérům napověděla kde má tým své silné stránky a na čem je potřeba naopak hodně zapracovat. Pomyslný hon za stanoveným cílem, tedy postupem ze skupiny začíná dorostencům v neděli 19.září na pražské Nikolajce, kde se utkají s týmem tamního Smíchova. Následovat budou utkání proti týmům Letňan, Černošic, Kralupům a Berounu. Aby Lvíčata základní cíl sezóny splnila, nesmí skončit hůře než druzí!

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS