Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Testování Covid-19

14.09.2021 | Redakce

HK LEV Slaný přináší všem neočkovaným hráčům či rodičům, kteří chtějí navštěvovat stadiony během tréninků a utkání možnost, nechat se bezplatně otestovat přímo u slánského zimního stadionu.

Vzhledem k přijatým opatřením, kdy je mj. nutné doložit pořadateli utkání a tréninků potvrzení o bezinfekčnosti, nabízí klub možnost bezplatného testování akreditovanou laboratoří přímo u stadionu. 
Testování bude probíhat v lichých týdnech formou PCR testu (odběr bude zpravidla ve středu) a v sudých týdnech antigenním testem (odběr bude zpravidla v pátek). Laboratoř následně v případě negativního výsledku vystaví certifikát o bezinfekčnosti, kterým se návštěvníci stadionů následně prokáží při návštěvách stadionů.
Odběr je hrazen ze zdravotního pojištění, bude ho zajišťovat zdravotnický personál laboratoře a bude proveden stěrem z přední části nosu.
Aktuálně probíhá rezervace k odběru na den 16.září (odběr k testu PCR, bude mimořádně ve čtvrtek), uzávěrka rezervací na tento čtvrtek je ve středu 15.září v 8:00hod ráno. K odběru se zarezervujte na mailové adrese: kazatelovi@seznam.cz, následně Vám budou zaslány bližší informace, zejména k času odběru.

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS