Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Testování Covid-19

14.09.2021 | Redakce

HK LEV Slaný přináší všem neočkovaným hráčům či rodičům, kteří chtějí navštěvovat stadiony během tréninků a utkání možnost, nechat se bezplatně otestovat přímo u slánského zimního stadionu.

Vzhledem k přijatým opatřením, kdy je mj. nutné doložit pořadateli utkání a tréninků potvrzení o bezinfekčnosti, nabízí klub možnost bezplatného testování akreditovanou laboratoří přímo u stadionu. 
Testování bude probíhat v lichých týdnech formou PCR testu (odběr bude zpravidla ve středu) a v sudých týdnech antigenním testem (odběr bude zpravidla v pátek). Laboratoř následně v případě negativního výsledku vystaví certifikát o bezinfekčnosti, kterým se návštěvníci stadionů následně prokáží při návštěvách stadionů.
Odběr je hrazen ze zdravotního pojištění, bude ho zajišťovat zdravotnický personál laboratoře a bude proveden stěrem z přední části nosu.
Aktuálně probíhá rezervace k odběru na den 16.září (odběr k testu PCR, bude mimořádně ve čtvrtek), uzávěrka rezervací na tento čtvrtek je ve středu 15.září v 8:00hod ráno. K odběru se zarezervujte na mailové adrese: kazatelovi@seznam.cz, následně Vám budou zaslány bližší informace, zejména k času odběru.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS