Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím!

16.09.2021 | Redakce

Junioři vstoupili ve čtvrtek na ledě Bíliny do mistrovské části sezóny. V Bílině skvěle bruslili, napadali soupeře a hlavně proměňovali šance. Naopak slánskou svatyni zamknul skvěle chytající Lukáš Stržanovský. Po výborném výkonu celého mužstva si slánští odváží z Bíliny vysoké vítězství 10:0!

Utkání přitom začalo velmi vyrovnaně a na jednoznačný výsledek nikdo na stadionu určitě nepomýšlel. Šance se střídali na obou stranách, byť více ze hry měli mladíci ze Slaného, což korunovali dvěma brankami v polovině úvodní třetiny a třetí branku přidali pouhé 3 vteřiny před první sirénou. Zejména v první třetině se činil slánský brankář Stržanovský! 
Ve druhé třetině čím dál více opanovávali hru slánští a přidali další dvě branky. Třetí třetina už byla v jednoznačné režii Lvíčat. Ti nasázeli odevzdaně hrajícím domácím dalších 5 branek a po vítězství 0:10 odjížděli zpět domů více než spokojeni.
Třemi brankami se blýsknul Jan Dolejší, který přišel juniorům vypomoci z dorostu, další tři branky vstřelil Pavel Pišinger, jehož příchod do Slaného byl potvrzený až pár hodin před utkáním. Dvě branky vstřelil s velkou chutí hrající Adam Jirák a další dvě přidala další posila, tentokrát z Loun Ondřej Kašpar!
Jedinou pomyslnou kaňkou na utkání v Bílině je tak zranění Jiřího Schejbala, který nedohrál kvůli zranění kolene.
V druhém kole sehrají slánští utkání proti juniorce Děčína. Utkání se hraje na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou v neděli 19.září od 15.00hod.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS