Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím!

16.09.2021 | Redakce

Junioři vstoupili ve čtvrtek na ledě Bíliny do mistrovské části sezóny. V Bílině skvěle bruslili, napadali soupeře a hlavně proměňovali šance. Naopak slánskou svatyni zamknul skvěle chytající Lukáš Stržanovský. Po výborném výkonu celého mužstva si slánští odváží z Bíliny vysoké vítězství 10:0!

Utkání přitom začalo velmi vyrovnaně a na jednoznačný výsledek nikdo na stadionu určitě nepomýšlel. Šance se střídali na obou stranách, byť více ze hry měli mladíci ze Slaného, což korunovali dvěma brankami v polovině úvodní třetiny a třetí branku přidali pouhé 3 vteřiny před první sirénou. Zejména v první třetině se činil slánský brankář Stržanovský! 
Ve druhé třetině čím dál více opanovávali hru slánští a přidali další dvě branky. Třetí třetina už byla v jednoznačné režii Lvíčat. Ti nasázeli odevzdaně hrajícím domácím dalších 5 branek a po vítězství 0:10 odjížděli zpět domů více než spokojeni.
Třemi brankami se blýsknul Jan Dolejší, který přišel juniorům vypomoci z dorostu, další tři branky vstřelil Pavel Pišinger, jehož příchod do Slaného byl potvrzený až pár hodin před utkáním. Dvě branky vstřelil s velkou chutí hrající Adam Jirák a další dvě přidala další posila, tentokrát z Loun Ondřej Kašpar!
Jedinou pomyslnou kaňkou na utkání v Bílině je tak zranění Jiřího Schejbala, který nedohrál kvůli zranění kolene.
V druhém kole sehrají slánští utkání proti juniorce Děčína. Utkání se hraje na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou v neděli 19.září od 15.00hod.

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS