Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím!

16.09.2021 | Redakce

Junioři vstoupili ve čtvrtek na ledě Bíliny do mistrovské části sezóny. V Bílině skvěle bruslili, napadali soupeře a hlavně proměňovali šance. Naopak slánskou svatyni zamknul skvěle chytající Lukáš Stržanovský. Po výborném výkonu celého mužstva si slánští odváží z Bíliny vysoké vítězství 10:0!

Utkání přitom začalo velmi vyrovnaně a na jednoznačný výsledek nikdo na stadionu určitě nepomýšlel. Šance se střídali na obou stranách, byť více ze hry měli mladíci ze Slaného, což korunovali dvěma brankami v polovině úvodní třetiny a třetí branku přidali pouhé 3 vteřiny před první sirénou. Zejména v první třetině se činil slánský brankář Stržanovský! 
Ve druhé třetině čím dál více opanovávali hru slánští a přidali další dvě branky. Třetí třetina už byla v jednoznačné režii Lvíčat. Ti nasázeli odevzdaně hrajícím domácím dalších 5 branek a po vítězství 0:10 odjížděli zpět domů více než spokojeni.
Třemi brankami se blýsknul Jan Dolejší, který přišel juniorům vypomoci z dorostu, další tři branky vstřelil Pavel Pišinger, jehož příchod do Slaného byl potvrzený až pár hodin před utkáním. Dvě branky vstřelil s velkou chutí hrající Adam Jirák a další dvě přidala další posila, tentokrát z Loun Ondřej Kašpar!
Jedinou pomyslnou kaňkou na utkání v Bílině je tak zranění Jiřího Schejbala, který nedohrál kvůli zranění kolene.
V druhém kole sehrají slánští utkání proti juniorce Děčína. Utkání se hraje na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou v neděli 19.září od 15.00hod.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS