Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím!

16.09.2021 | Redakce

Junioři vstoupili ve čtvrtek na ledě Bíliny do mistrovské části sezóny. V Bílině skvěle bruslili, napadali soupeře a hlavně proměňovali šance. Naopak slánskou svatyni zamknul skvěle chytající Lukáš Stržanovský. Po výborném výkonu celého mužstva si slánští odváží z Bíliny vysoké vítězství 10:0!

Utkání přitom začalo velmi vyrovnaně a na jednoznačný výsledek nikdo na stadionu určitě nepomýšlel. Šance se střídali na obou stranách, byť více ze hry měli mladíci ze Slaného, což korunovali dvěma brankami v polovině úvodní třetiny a třetí branku přidali pouhé 3 vteřiny před první sirénou. Zejména v první třetině se činil slánský brankář Stržanovský! 
Ve druhé třetině čím dál více opanovávali hru slánští a přidali další dvě branky. Třetí třetina už byla v jednoznačné režii Lvíčat. Ti nasázeli odevzdaně hrajícím domácím dalších 5 branek a po vítězství 0:10 odjížděli zpět domů více než spokojeni.
Třemi brankami se blýsknul Jan Dolejší, který přišel juniorům vypomoci z dorostu, další tři branky vstřelil Pavel Pišinger, jehož příchod do Slaného byl potvrzený až pár hodin před utkáním. Dvě branky vstřelil s velkou chutí hrající Adam Jirák a další dvě přidala další posila, tentokrát z Loun Ondřej Kašpar!
Jedinou pomyslnou kaňkou na utkání v Bílině je tak zranění Jiřího Schejbala, který nedohrál kvůli zranění kolene.
V druhém kole sehrají slánští utkání proti juniorce Děčína. Utkání se hraje na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou v neděli 19.září od 15.00hod.

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS