Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci vstupují do soutěže, o víkendu hrají i další týmy Lva

16.09.2021 | Redakce

V neděli 19.září rozehrají Ligu dorostu i slánští dorostenci. K prvnímu utkání vyrážejí na pražský stadion Nikolajka, kde se utkají s tamním dorostem Smíchova. Hrají ale i další týmy Lva!

Ambiciózní tým dorostu jede na Nikolajku v roli favorita, a aby začal plnit postupové ambice měl by hned v prvním kole naplno bodovat! Trenérům se na pátečním tréninku hlásil poslední chybějící hráč základní sestavy, bulharský reprezentant Dennis Peychev. S týmem k utkání odcestuje i posila z týmů kladenských Rytířů, brankář Ondřej Kozlík. Chybět nebude ani ve skvělé formě se prezentující Jan Dolejší, který ve čtvrtek pomohl hattrickem juniorům k vítězství 10:0 v Bílině.
Slánské áčko jede již dnes k utkání s tradičním účastníkem Regionální ligy mužů - s týmem Velkých Popovic, odkud budou chtít slánští dovézt po prohře z minulého týdne s Královým Dvorem první body!
Druhé kolo soutěže čeká i juniory. Ti se v pozici domácích utkají na kralupském ledě s týmem Děčína, který v prvním kole prohrál doma s Litoměřicemi 1:7
Starší i mladší žáci zajíždějí k dvojutkání do Benátek nad Jizerou. Starší žáci se budou snažit výsledkově odčinit vysokou porážku z minulého týdne v Mladé Boleslavi, naopak na vítězství 9:6 ze stejného stadionu budou chtít navázat žáci mladší.
Ročník 2011 hraje dnes po poledni utkání v Příbrami, tým ročníku 2012 odehraje turnaj v sobotu Kralupech nad Vltavou a tým r. 2013 hraje turnaj v Rakovníku.

O výsledcích vás budeme informovat na webu i na klubovém instagramu.  Držme všem slánským týmům palce

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS