Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci vstupují do soutěže, o víkendu hrají i další týmy Lva

16.09.2021 | Redakce

V neděli 19.září rozehrají Ligu dorostu i slánští dorostenci. K prvnímu utkání vyrážejí na pražský stadion Nikolajka, kde se utkají s tamním dorostem Smíchova. Hrají ale i další týmy Lva!

Ambiciózní tým dorostu jede na Nikolajku v roli favorita, a aby začal plnit postupové ambice měl by hned v prvním kole naplno bodovat! Trenérům se na pátečním tréninku hlásil poslední chybějící hráč základní sestavy, bulharský reprezentant Dennis Peychev. S týmem k utkání odcestuje i posila z týmů kladenských Rytířů, brankář Ondřej Kozlík. Chybět nebude ani ve skvělé formě se prezentující Jan Dolejší, který ve čtvrtek pomohl hattrickem juniorům k vítězství 10:0 v Bílině.
Slánské áčko jede již dnes k utkání s tradičním účastníkem Regionální ligy mužů - s týmem Velkých Popovic, odkud budou chtít slánští dovézt po prohře z minulého týdne s Královým Dvorem první body!
Druhé kolo soutěže čeká i juniory. Ti se v pozici domácích utkají na kralupském ledě s týmem Děčína, který v prvním kole prohrál doma s Litoměřicemi 1:7
Starší i mladší žáci zajíždějí k dvojutkání do Benátek nad Jizerou. Starší žáci se budou snažit výsledkově odčinit vysokou porážku z minulého týdne v Mladé Boleslavi, naopak na vítězství 9:6 ze stejného stadionu budou chtít navázat žáci mladší.
Ročník 2011 hraje dnes po poledni utkání v Příbrami, tým ročníku 2012 odehraje turnaj v sobotu Kralupech nad Vltavou a tým r. 2013 hraje turnaj v Rakovníku.

O výsledcích vás budeme informovat na webu i na klubovém instagramu.  Držme všem slánským týmům palce

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS