Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci vstupují do soutěže, o víkendu hrají i další týmy Lva

16.09.2021 | Redakce

V neděli 19.září rozehrají Ligu dorostu i slánští dorostenci. K prvnímu utkání vyrážejí na pražský stadion Nikolajka, kde se utkají s tamním dorostem Smíchova. Hrají ale i další týmy Lva!

Ambiciózní tým dorostu jede na Nikolajku v roli favorita, a aby začal plnit postupové ambice měl by hned v prvním kole naplno bodovat! Trenérům se na pátečním tréninku hlásil poslední chybějící hráč základní sestavy, bulharský reprezentant Dennis Peychev. S týmem k utkání odcestuje i posila z týmů kladenských Rytířů, brankář Ondřej Kozlík. Chybět nebude ani ve skvělé formě se prezentující Jan Dolejší, který ve čtvrtek pomohl hattrickem juniorům k vítězství 10:0 v Bílině.
Slánské áčko jede již dnes k utkání s tradičním účastníkem Regionální ligy mužů - s týmem Velkých Popovic, odkud budou chtít slánští dovézt po prohře z minulého týdne s Královým Dvorem první body!
Druhé kolo soutěže čeká i juniory. Ti se v pozici domácích utkají na kralupském ledě s týmem Děčína, který v prvním kole prohrál doma s Litoměřicemi 1:7
Starší i mladší žáci zajíždějí k dvojutkání do Benátek nad Jizerou. Starší žáci se budou snažit výsledkově odčinit vysokou porážku z minulého týdne v Mladé Boleslavi, naopak na vítězství 9:6 ze stejného stadionu budou chtít navázat žáci mladší.
Ročník 2011 hraje dnes po poledni utkání v Příbrami, tým ročníku 2012 odehraje turnaj v sobotu Kralupech nad Vltavou a tým r. 2013 hraje turnaj v Rakovníku.

O výsledcích vás budeme informovat na webu i na klubovém instagramu.  Držme všem slánským týmům palce

 
Aktuální články
Dorostenci v boji o postup

Postupová matematika pro dorostence hovoří jasně, bod proti Kralupům nám v neděli zajistí postup!

 
Dorostenci porazili Černošice po nájezdech

Obrovské drama které rozhodla až osmá série samostatných nájezdů! To bylo utkání o postup bojujících dorostenců Lva proti Černošicím...

 
Žáci doma porazili Benátky!

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření...

 
Junioři o víkendu bez bodu
 
Těžký víkend čeká juniory i dorostence
 
Dorost skvěle, skvěle, skvěle!
 
Junioři odkládají zápasy
 
Konečně doma!
 
Lvíčata o víkendu bodovala naplno!
 
A-tým podlehl vysoko rezervě Mladé Boleslavi!
 
PHH
Utkání
A tým | Sobota 30.10.2021, 17:45
21. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | Neděle 07.11.2021, 17:00
9. kolo
VS.
Slaný - Čáslav
 
A tým | Sobota 13.11.2021
10. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | Sobota 20.11.2021
11. kolo
VS.
Černošice - Slaný
 
A tým | Sobota 04.12.2021
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS