Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři sahali v Litoměřicích po bodech, nakonec odjeli s prázdnou

25.09.2021 | Vladimír Kazatel

V pátek večer měl tým juniorů na programu utkání s jedním z favoritů Krajské ligy juniorů. Na ledě favorita sahali slánští po překvapení, nakonec bohužel odjeli s prázdnou.

Začátek utkání v Litoměřicích patřil jednoznačně domácím, kteří si od začátku vytvořili silný tlak, jejich pokusy ovšem ztroskotali na skvěle chytajícím Yilidirimovi, který se v utkání předvedl v nejlepším světle! Do vedení šli naopak slánští. V přesilové hře našel Jirka Schejbal, jenž se vrátil do sestavy po zranění, volného Adama Křečka a ten poslal slánské do vedení střelou k tyči. Z vedení jsme se neradovali dlouho. Po jednom z dalších závarů před slánskou brankou dotlačili domácí kotouč do slánské branky i s betonem našeho brankáře. Stejně jako tlak domácích je na místě přiznat, že branka padla po neodpískaném ofsajdu. Necelou minutu před koncem první třetiny vrátil vedení slánským Ondřej Kašpar, který se prosadil přesnou střelou k tyči přes domácího obránce - 1:2 z pohledu domácích.
Do druhé třetiny ovšem Lvíčata vlétla jako uragán. Po skvělém forčekingu v útočném pásmu se dostal kotouč k Adamovi Jirákovi a ten střelou golfem od modré vstřelil třetí branku Lvíčat a vyhnal domácího brankáře Kühna z jeho branky. Domácí byli hrou slánských evidentně  zaskočeni, a když už se ke slánské svatyni dostali, naráželi na skvělého slánského brankáře. V polovině utkání se začal lámat chleba. Někteří hráči domácích se přestali zajímat o hokej jako takový a v podstatě jen vyhledávali osobní souboje, které rozhodčí nepochopitelně toleroval. Ataky na slánského kapitána Dobrovolného a následné až ninjovské seknutí do hlavy Lochovského skončilo vzájemnými potyčkami hráčů obou týmů, jimž rozhodčí opět pouze nečinně přihlíželi. V této části hry šlo více o zdraví než o hokej. Domácím se v posledních pěti minutách podařilo vyrovnat a do šaten se šlo za stavu 3:3.
V poslední třetině se hra zklidnila a opět se začal hrát hokej. Domácí v něm měli jednoznačně více ze hry. K rozhodnutí došlo na začátku poslední desetiminutovky, kdy se domácí dokázali prosadit hned dvakrát během minuty. A jelikož dvě vyložené šance slánských vychytal střídající brankář domácích, odjeli junioři z Litoměřic po výsledku 5:3 s prázdnou.
Dlužíme informaci o Dennisovi Mbumastonovi, který byl v minulém utkání s Děčínem zraněn a Rychlou záchranou službou převezen do nemocnice. Denis strávil po zlomenině žebra a otřesu míchy 3 dny na neurologickém JIP v pražském Motole a dnes by měl již být v domácím léčení. Jeho rekonvalescence se bude bohužel počítat v řádu měsíců.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS