Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři sahali v Litoměřicích po bodech, nakonec odjeli s prázdnou

25.09.2021 | Vladimír Kazatel

V pátek večer měl tým juniorů na programu utkání s jedním z favoritů Krajské ligy juniorů. Na ledě favorita sahali slánští po překvapení, nakonec bohužel odjeli s prázdnou.

Začátek utkání v Litoměřicích patřil jednoznačně domácím, kteří si od začátku vytvořili silný tlak, jejich pokusy ovšem ztroskotali na skvěle chytajícím Yilidirimovi, který se v utkání předvedl v nejlepším světle! Do vedení šli naopak slánští. V přesilové hře našel Jirka Schejbal, jenž se vrátil do sestavy po zranění, volného Adama Křečka a ten poslal slánské do vedení střelou k tyči. Z vedení jsme se neradovali dlouho. Po jednom z dalších závarů před slánskou brankou dotlačili domácí kotouč do slánské branky i s betonem našeho brankáře. Stejně jako tlak domácích je na místě přiznat, že branka padla po neodpískaném ofsajdu. Necelou minutu před koncem první třetiny vrátil vedení slánským Ondřej Kašpar, který se prosadil přesnou střelou k tyči přes domácího obránce - 1:2 z pohledu domácích.
Do druhé třetiny ovšem Lvíčata vlétla jako uragán. Po skvělém forčekingu v útočném pásmu se dostal kotouč k Adamovi Jirákovi a ten střelou golfem od modré vstřelil třetí branku Lvíčat a vyhnal domácího brankáře Kühna z jeho branky. Domácí byli hrou slánských evidentně  zaskočeni, a když už se ke slánské svatyni dostali, naráželi na skvělého slánského brankáře. V polovině utkání se začal lámat chleba. Někteří hráči domácích se přestali zajímat o hokej jako takový a v podstatě jen vyhledávali osobní souboje, které rozhodčí nepochopitelně toleroval. Ataky na slánského kapitána Dobrovolného a následné až ninjovské seknutí do hlavy Lochovského skončilo vzájemnými potyčkami hráčů obou týmů, jimž rozhodčí opět pouze nečinně přihlíželi. V této části hry šlo více o zdraví než o hokej. Domácím se v posledních pěti minutách podařilo vyrovnat a do šaten se šlo za stavu 3:3.
V poslední třetině se hra zklidnila a opět se začal hrát hokej. Domácí v něm měli jednoznačně více ze hry. K rozhodnutí došlo na začátku poslední desetiminutovky, kdy se domácí dokázali prosadit hned dvakrát během minuty. A jelikož dvě vyložené šance slánských vychytal střídající brankář domácích, odjeli junioři z Litoměřic po výsledku 5:3 s prázdnou.
Dlužíme informaci o Dennisovi Mbumastonovi, který byl v minulém utkání s Děčínem zraněn a Rychlou záchranou službou převezen do nemocnice. Denis strávil po zlomenině žebra a otřesu míchy 3 dny na neurologickém JIP v pražském Motole a dnes by měl již být v domácím léčení. Jeho rekonvalescence se bude bohužel počítat v řádu měsíců.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru

Dlouholetá opora slánských Lvů Stanislav Lapáček ukončí v sobotu 10.prosince svoji bohatou hokejovou kariéru. Utkání proti HK JUNIOR...

 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník

V neděli v podvečer hostilo slánské áčko vedoucí tým skupiny Sever KLM Rakovník, který dosud ztratil pouhé tři body. Výborný bojovný...

 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.

Ve věku 51 let nás opustil dlouholetý kamarád a funkcionář klubu PETR BURDA ml. Petr ve Slaném působil nejprve jako hráč, následně jako...

 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců
 
Noví partneři pro HK LEV
 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa
 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Utkání
A tým | sobota 10.12.2022, 16:30
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
A tým | sobota 14.01.2023, 17:00
17. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | sobota 21.01.2023, 17:00
18. kolo
VS.
Benátky B - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS