Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři odkládají zápasy

16.10.2021 | Redakce

Kvůli vysokému počtu zraněných a nemocných hráčů v týmu juniorů byl slánský klub nucen odložit víkendové zápasy této kategorie. V pátek večer měla slánská juniorka nastoupit k utkání v Mostě, v neděli pak doma proti Litoměřicím.

Hned pět! hráčů juniorů je aktuálně na marodce. Zlomené žebro z prvního utkání s týmem Děčína nepouští do hry Dennise Mbumastona, zranění ramene z druhého utkání s Děčínem pak limituje Davida Farkaše. Těžké zranění kolene pak ukončilo sezónu Jirkovi Schejbalovi, který nedohrál po likvidačním zákroku utkání v Bílině a čeká ho operace. Zraněné koleno trápí i Ondru Kašpara. Další hráč leží doma s teplotou. Tolik výčet zraněných a nemocných. A jelikož dorostenci hrají během víkendu dva důležité zápasy, nemůže přijít nikdo z této kategorie k juniorům na výpomoc. Navíc hráči, kteří jsou u nás na střídavé starty z Kralup si o víkendu plní své hokejové povinnosti v mateřském klubu. Zbylo tak pouze devět hráčů, kteří by k utkání mohli nastoupit. 
Kluby tak budou hledat náhradní termíny k sehrání utkání, o jejich termínech Vás budeme informovat.

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS