Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost skvěle, skvěle, skvěle!

17.10.2021 | Redakce

Velmi náročný víkend mají za sebou dorostenci Lva. V sobotu je čekal nejdřív soupeř z pražských Letňan, do té doby lídr skupiny, v neděli pak dohrávka se třetími Kralupy nad Vltavou. Úkol pro dorostence byl jasný - získat za víkend šest bodů a dostat se do čela tabulky.

Všichni nejen v týmu dorostu si jistě uvědomovali, že je čeká víc než tvrdá dřina, Lvíčata se ale ničeho nezalekla, v sobotu vyhrála v Letňanech proti tamním Letcům a v neděli porazila v dohrávce Kralupy. Se ziskem 18ti bodů vévodí tabulce Ligy dorostu a tři kola před koncem základní části mají rázně nakročeno k postupu!
V Praze odehráli dorostenci utkání plné zvratů, když se vedení přelévalo z jedné strany na druhou. Na začátku druhé třetiny slánští prohrávali 4:2, pak domácím nasázeli pět branek za sebou, čímž skóre otočili ve svůj prospěch a zaslouženě přivezli tři body.
V neděli se pak dorostenci střetli v dohrávce s rivalem z nedalekých Kralup nad Vltavou a i zde se čekalo velmi vyrovnané utkání. Kralupští navíc v sobotu trochu nečekaně ztratili body v Černošicích a bodovat tak určitě potřebovali! Utkání bylo velmi vyrovnané, resp. první dvě třetiny. Ve slánské brance se skvěle předvedl Jakub Leder, který sice na konci první třetiny dostal nešťastný gól, ale jinak předvedl fantastický výkon a i díky jeho zákrokům postavili dorostenci základ k úspěchu. 
Do vedení se dostali šťastnou brankou kralupští pár vteřin před koncem první třetiny, ve druhé třetině ale Lvíčata strhla třemi brankami vedení na svoji stranu a do šaten se po druhé třetině odcházelo za stavu 2:3 z pohledu domácích. 
Třetí třetina pak patřila jednoznačně slánským. Domácí se do šancí dostávali pouze ojediněle, naopak slánští dominovali. Soupeři nasázeli čtyři branky a po vítězství 7:2 můžou hrdě hlásit, že úkol splnili a jsou na prvním místě tabulky Ligy dorostu.
Bohužel se v Kralupech zranil další klíčový útočník Petr Burda, který má zlomenou ruku za zápěstím a je na šest týdnů mimo hru. Petrovi přejeme brzké uzdravení!!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS