Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost skvěle, skvěle, skvěle!

17.10.2021 | Redakce

Velmi náročný víkend mají za sebou dorostenci Lva. V sobotu je čekal nejdřív soupeř z pražských Letňan, do té doby lídr skupiny, v neděli pak dohrávka se třetími Kralupy nad Vltavou. Úkol pro dorostence byl jasný - získat za víkend šest bodů a dostat se do čela tabulky.

Všichni nejen v týmu dorostu si jistě uvědomovali, že je čeká víc než tvrdá dřina, Lvíčata se ale ničeho nezalekla, v sobotu vyhrála v Letňanech proti tamním Letcům a v neděli porazila v dohrávce Kralupy. Se ziskem 18ti bodů vévodí tabulce Ligy dorostu a tři kola před koncem základní části mají rázně nakročeno k postupu!
V Praze odehráli dorostenci utkání plné zvratů, když se vedení přelévalo z jedné strany na druhou. Na začátku druhé třetiny slánští prohrávali 4:2, pak domácím nasázeli pět branek za sebou, čímž skóre otočili ve svůj prospěch a zaslouženě přivezli tři body.
V neděli se pak dorostenci střetli v dohrávce s rivalem z nedalekých Kralup nad Vltavou a i zde se čekalo velmi vyrovnané utkání. Kralupští navíc v sobotu trochu nečekaně ztratili body v Černošicích a bodovat tak určitě potřebovali! Utkání bylo velmi vyrovnané, resp. první dvě třetiny. Ve slánské brance se skvěle předvedl Jakub Leder, který sice na konci první třetiny dostal nešťastný gól, ale jinak předvedl fantastický výkon a i díky jeho zákrokům postavili dorostenci základ k úspěchu. 
Do vedení se dostali šťastnou brankou kralupští pár vteřin před koncem první třetiny, ve druhé třetině ale Lvíčata strhla třemi brankami vedení na svoji stranu a do šaten se po druhé třetině odcházelo za stavu 2:3 z pohledu domácích. 
Třetí třetina pak patřila jednoznačně slánským. Domácí se do šancí dostávali pouze ojediněle, naopak slánští dominovali. Soupeři nasázeli čtyři branky a po vítězství 7:2 můžou hrdě hlásit, že úkol splnili a jsou na prvním místě tabulky Ligy dorostu.
Bohužel se v Kralupech zranil další klíčový útočník Petr Burda, který má zlomenou ruku za zápěstím a je na šest týdnů mimo hru. Petrovi přejeme brzké uzdravení!!

 
Aktuální články
Přijďte na hokejový nábor do Slaného

Přiveďte své dítě a dejte mu možnost stát se hokejistou HK LEV Slaný. Hledáme nové hráče ročníků 2014-2017.Video sledujte zde

 
Junioři porazili v dohrávce Lvy z Mostu!

Ve středu večer zajížděli slánští junioři k dohrávce do Mostu, kde se střetli s tamními Lvy. V prvním vzájemném střetnutí Lvů...

 
Rozhovor s Marko Valenčicem

V dalším rozhovoru jsme se bavili s hlavním slánským mládežnickým trenérem Marko Valenčicem a to zejména o slánském hokeji, ale ne jen o...

 
Dorostenci si v Rokycanech zastříleli a vezou vítězství
 
Zápas juniorů odložen
 
Rozhovor s trenérem dorostu Michalem Kazatelem
 
Dorostenci v prvním kole nadstavby padli
 
Dorostenci už znají soupeře do nadstavbové části
 
Junioři padli s Chomutovem po nájezdech
 
Dorost zvítězil v Berouně
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 05.12.2021, 18:00
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Neděle 12.12.2021
14. kolo
VS.
Slaný - Benešov
 
A tým | Neděle 19.12.2021
15. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | Neděle 09.01.2022
16. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | Neděle 16.01.2022
6. kolo
VS.
Slaný - Kralupy nad Vltavou
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS