Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost skvěle, skvěle, skvěle!

17.10.2021 | Redakce

Velmi náročný víkend mají za sebou dorostenci Lva. V sobotu je čekal nejdřív soupeř z pražských Letňan, do té doby lídr skupiny, v neděli pak dohrávka se třetími Kralupy nad Vltavou. Úkol pro dorostence byl jasný - získat za víkend šest bodů a dostat se do čela tabulky.

Všichni nejen v týmu dorostu si jistě uvědomovali, že je čeká víc než tvrdá dřina, Lvíčata se ale ničeho nezalekla, v sobotu vyhrála v Letňanech proti tamním Letcům a v neděli porazila v dohrávce Kralupy. Se ziskem 18ti bodů vévodí tabulce Ligy dorostu a tři kola před koncem základní části mají rázně nakročeno k postupu!
V Praze odehráli dorostenci utkání plné zvratů, když se vedení přelévalo z jedné strany na druhou. Na začátku druhé třetiny slánští prohrávali 4:2, pak domácím nasázeli pět branek za sebou, čímž skóre otočili ve svůj prospěch a zaslouženě přivezli tři body.
V neděli se pak dorostenci střetli v dohrávce s rivalem z nedalekých Kralup nad Vltavou a i zde se čekalo velmi vyrovnané utkání. Kralupští navíc v sobotu trochu nečekaně ztratili body v Černošicích a bodovat tak určitě potřebovali! Utkání bylo velmi vyrovnané, resp. první dvě třetiny. Ve slánské brance se skvěle předvedl Jakub Leder, který sice na konci první třetiny dostal nešťastný gól, ale jinak předvedl fantastický výkon a i díky jeho zákrokům postavili dorostenci základ k úspěchu. 
Do vedení se dostali šťastnou brankou kralupští pár vteřin před koncem první třetiny, ve druhé třetině ale Lvíčata strhla třemi brankami vedení na svoji stranu a do šaten se po druhé třetině odcházelo za stavu 2:3 z pohledu domácích. 
Třetí třetina pak patřila jednoznačně slánským. Domácí se do šancí dostávali pouze ojediněle, naopak slánští dominovali. Soupeři nasázeli čtyři branky a po vítězství 7:2 můžou hrdě hlásit, že úkol splnili a jsou na prvním místě tabulky Ligy dorostu.
Bohužel se v Kralupech zranil další klíčový útočník Petr Burda, který má zlomenou ruku za zápěstím a je na šest týdnů mimo hru. Petrovi přejeme brzké uzdravení!!

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS