Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těžký víkend čeká juniory i dorostence

22.10.2021 | Redakce

Víkendový program přináší dvěma nejstarším mládežnickým kategoriím velmi těžké soupeře. Juniorka se dnes postaví doma kladenské PZ a v neděli jede k dohrávce do Mostu, dorost v neděli přivítá Černošice

Junioři se aktuálně se ziskem devíti bodů po šesti odehraných utkáních nachází na šestém místě společné jedenáctičlenné tabulky sk."A" a "B" Regionální ligy juniorů a o víkendu mají hned dvě možnosti k připsání bodů, budou to ale možnosti velmi náročné. 
Dnes se totiž střetnou na domácím stadionu ve Slaném s kladenskou PZ, která tabulce jasně vévodí se ziskem dvaceti bodů po sedmi odehraných utkáních. Jediný bod, který PZtka ztratila byl, za výhru po nájezdech v Mostu, tedy nedělnímu soupeři slánské juniorky.
Junioři tak budou muset dnes velmi zabrat, aby jim první zápas na slánském ledě v této sezóně nezhořknul. Do utkání navíc nemůže zasáhnout dlouhodobě zraněný Jirka Schejbal, dále Dennis Mbumaston a Dan Rajniš, kterého trápí viróza.

Těžké první domácí utkání čeká v neděli i dorostence, kteří přivítají dorost Černošic. Slánští dorostenci vévodí tabulce Ligy dorostu a mají skvěle nakročeno k postupu (soutěž LD se po prvním listopadovém víkendu rozdělí na dva postupující týmy a další čtyři, které hrají o umístění), nicméně posílené Černošice porazili v minulém týdnu favorizované Kralupy a o kolo předtím výrazně potrápili dalšího favorita - Letce z Letňan, kterým podlehli na domácím ledě těsně 2:3 a dá se předpokládat, že ani Lvíčatům nedají nic zadarmo.

Přijďte tedy fandit na slánský zimní stadion už dnes od 18:00hod juniorům proti PZ Kladno, nebo v sobotu od 12:45hod mladším a od 14:00hod starším žákům a pak v neděli od 12:30hod dorostencům, kteří si v případě tříbodového vítězství zajistí s téměř definitivní jistotou postup!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS