Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těžký víkend čeká juniory i dorostence

22.10.2021 | Redakce

Víkendový program přináší dvěma nejstarším mládežnickým kategoriím velmi těžké soupeře. Juniorka se dnes postaví doma kladenské PZ a v neděli jede k dohrávce do Mostu, dorost v neděli přivítá Černošice

Junioři se aktuálně se ziskem devíti bodů po šesti odehraných utkáních nachází na šestém místě společné jedenáctičlenné tabulky sk."A" a "B" Regionální ligy juniorů a o víkendu mají hned dvě možnosti k připsání bodů, budou to ale možnosti velmi náročné. 
Dnes se totiž střetnou na domácím stadionu ve Slaném s kladenskou PZ, která tabulce jasně vévodí se ziskem dvaceti bodů po sedmi odehraných utkáních. Jediný bod, který PZtka ztratila byl, za výhru po nájezdech v Mostu, tedy nedělnímu soupeři slánské juniorky.
Junioři tak budou muset dnes velmi zabrat, aby jim první zápas na slánském ledě v této sezóně nezhořknul. Do utkání navíc nemůže zasáhnout dlouhodobě zraněný Jirka Schejbal, dále Dennis Mbumaston a Dan Rajniš, kterého trápí viróza.

Těžké první domácí utkání čeká v neděli i dorostence, kteří přivítají dorost Černošic. Slánští dorostenci vévodí tabulce Ligy dorostu a mají skvěle nakročeno k postupu (soutěž LD se po prvním listopadovém víkendu rozdělí na dva postupující týmy a další čtyři, které hrají o umístění), nicméně posílené Černošice porazili v minulém týdnu favorizované Kralupy a o kolo předtím výrazně potrápili dalšího favorita - Letce z Letňan, kterým podlehli na domácím ledě těsně 2:3 a dá se předpokládat, že ani Lvíčatům nedají nic zadarmo.

Přijďte tedy fandit na slánský zimní stadion už dnes od 18:00hod juniorům proti PZ Kladno, nebo v sobotu od 12:45hod mladším a od 14:00hod starším žákům a pak v neděli od 12:30hod dorostencům, kteří si v případě tříbodového vítězství zajistí s téměř definitivní jistotou postup!

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS