Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těžký víkend čeká juniory i dorostence

22.10.2021 | Redakce

Víkendový program přináší dvěma nejstarším mládežnickým kategoriím velmi těžké soupeře. Juniorka se dnes postaví doma kladenské PZ a v neděli jede k dohrávce do Mostu, dorost v neděli přivítá Černošice

Junioři se aktuálně se ziskem devíti bodů po šesti odehraných utkáních nachází na šestém místě společné jedenáctičlenné tabulky sk."A" a "B" Regionální ligy juniorů a o víkendu mají hned dvě možnosti k připsání bodů, budou to ale možnosti velmi náročné. 
Dnes se totiž střetnou na domácím stadionu ve Slaném s kladenskou PZ, která tabulce jasně vévodí se ziskem dvaceti bodů po sedmi odehraných utkáních. Jediný bod, který PZtka ztratila byl, za výhru po nájezdech v Mostu, tedy nedělnímu soupeři slánské juniorky.
Junioři tak budou muset dnes velmi zabrat, aby jim první zápas na slánském ledě v této sezóně nezhořknul. Do utkání navíc nemůže zasáhnout dlouhodobě zraněný Jirka Schejbal, dále Dennis Mbumaston a Dan Rajniš, kterého trápí viróza.

Těžké první domácí utkání čeká v neděli i dorostence, kteří přivítají dorost Černošic. Slánští dorostenci vévodí tabulce Ligy dorostu a mají skvěle nakročeno k postupu (soutěž LD se po prvním listopadovém víkendu rozdělí na dva postupující týmy a další čtyři, které hrají o umístění), nicméně posílené Černošice porazili v minulém týdnu favorizované Kralupy a o kolo předtím výrazně potrápili dalšího favorita - Letce z Letňan, kterým podlehli na domácím ledě těsně 2:3 a dá se předpokládat, že ani Lvíčatům nedají nic zadarmo.

Přijďte tedy fandit na slánský zimní stadion už dnes od 18:00hod juniorům proti PZ Kladno, nebo v sobotu od 12:45hod mladším a od 14:00hod starším žákům a pak v neděli od 12:30hod dorostencům, kteří si v případě tříbodového vítězství zajistí s téměř definitivní jistotou postup!

 
Aktuální články
Přijďte na hokejový nábor do Slaného

Přiveďte své dítě a dejte mu možnost stát se hokejistou HK LEV Slaný. Hledáme nové hráče ročníků 2014-2017.Video sledujte zde

 
Junioři porazili v dohrávce Lvy z Mostu!

Ve středu večer zajížděli slánští junioři k dohrávce do Mostu, kde se střetli s tamními Lvy. V prvním vzájemném střetnutí Lvů...

 
Rozhovor s Marko Valenčicem

V dalším rozhovoru jsme se bavili s hlavním slánským mládežnickým trenérem Marko Valenčicem a to zejména o slánském hokeji, ale ne jen o...

 
Dorostenci si v Rokycanech zastříleli a vezou vítězství
 
Zápas juniorů odložen
 
Rozhovor s trenérem dorostu Michalem Kazatelem
 
Dorostenci v prvním kole nadstavby padli
 
Dorostenci už znají soupeře do nadstavbové části
 
Junioři padli s Chomutovem po nájezdech
 
Dorost zvítězil v Berouně
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 05.12.2021, 18:00
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Neděle 12.12.2021
14. kolo
VS.
Slaný - Benešov
 
A tým | Neděle 19.12.2021
15. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | Neděle 09.01.2022
16. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | Neděle 16.01.2022
6. kolo
VS.
Slaný - Kralupy nad Vltavou
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS