Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři o víkendu bez bodu

24.10.2021 | Redakce

Dvě utkání sehráli během uplynulého víkendu slánští junioři, nepřipsali si bohužel ani bod.

V pátek se poprvé představili na domácím ledě slánští junioři. V derby přivítali mladíky z PZ Kladno, kteří v letošní sezóně ještě nezaváhali. I ze Slaného si kladenští odvezli pohodovou výhru 8:2 a s pětibodovým náskokem vévodí Lize juniorů.
Začátek utkání přitom nevypadal špatně. Hned ve druhé minutě nastřelil slánský Honza Dolejší tyč kladenské branky, nicméně do vedení šli v 11. minutě hosté a o dvě minuty později se dostali do dvoubrankového vedení. A když Lvíčata nastoupila pozdě ke druhé třetině, za což dostala dvouminutový trest a v následné přesilovce PéZetka udeřila potřetí, bylo utkání rozhodnuto!

V neděli pak vyjížděli junioři k utkání do Mostu, aby se utkali v souboji Lvů. I z tohoto zápasu vyšel vítězně soupeř a Lvi z Mostu přejeli slánské Lvy jednoznačně 6:0. Junioři tak mají za sebou první (a doufejme, že i poslední) utkání, ve kterém nedokázali vstřelit soupeři branku.

Junioři se tak po víkendu v jedenácti členné tabulce propadli na osmé místo a to se ziskem devíti bodů. Stejný počet bodů ale má na sedmém místě Cheb a na šestém místě Chomutov ,,B"

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS