Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři o víkendu bez bodu

24.10.2021 | Redakce

Dvě utkání sehráli během uplynulého víkendu slánští junioři, nepřipsali si bohužel ani bod.

V pátek se poprvé představili na domácím ledě slánští junioři. V derby přivítali mladíky z PZ Kladno, kteří v letošní sezóně ještě nezaváhali. I ze Slaného si kladenští odvezli pohodovou výhru 8:2 a s pětibodovým náskokem vévodí Lize juniorů.
Začátek utkání přitom nevypadal špatně. Hned ve druhé minutě nastřelil slánský Honza Dolejší tyč kladenské branky, nicméně do vedení šli v 11. minutě hosté a o dvě minuty později se dostali do dvoubrankového vedení. A když Lvíčata nastoupila pozdě ke druhé třetině, za což dostala dvouminutový trest a v následné přesilovce PéZetka udeřila potřetí, bylo utkání rozhodnuto!

V neděli pak vyjížděli junioři k utkání do Mostu, aby se utkali v souboji Lvů. I z tohoto zápasu vyšel vítězně soupeř a Lvi z Mostu přejeli slánské Lvy jednoznačně 6:0. Junioři tak mají za sebou první (a doufejme, že i poslední) utkání, ve kterém nedokázali vstřelit soupeři branku.

Junioři se tak po víkendu v jedenácti členné tabulce propadli na osmé místo a to se ziskem devíti bodů. Stejný počet bodů ale má na sedmém místě Cheb a na šestém místě Chomutov ,,B"

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS