Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři o víkendu bez bodu

24.10.2021 | Redakce

Dvě utkání sehráli během uplynulého víkendu slánští junioři, nepřipsali si bohužel ani bod.

V pátek se poprvé představili na domácím ledě slánští junioři. V derby přivítali mladíky z PZ Kladno, kteří v letošní sezóně ještě nezaváhali. I ze Slaného si kladenští odvezli pohodovou výhru 8:2 a s pětibodovým náskokem vévodí Lize juniorů.
Začátek utkání přitom nevypadal špatně. Hned ve druhé minutě nastřelil slánský Honza Dolejší tyč kladenské branky, nicméně do vedení šli v 11. minutě hosté a o dvě minuty později se dostali do dvoubrankového vedení. A když Lvíčata nastoupila pozdě ke druhé třetině, za což dostala dvouminutový trest a v následné přesilovce PéZetka udeřila potřetí, bylo utkání rozhodnuto!

V neděli pak vyjížděli junioři k utkání do Mostu, aby se utkali v souboji Lvů. I z tohoto zápasu vyšel vítězně soupeř a Lvi z Mostu přejeli slánské Lvy jednoznačně 6:0. Junioři tak mají za sebou první (a doufejme, že i poslední) utkání, ve kterém nedokázali vstřelit soupeři branku.

Junioři se tak po víkendu v jedenácti členné tabulce propadli na osmé místo a to se ziskem devíti bodů. Stejný počet bodů ale má na sedmém místě Cheb a na šestém místě Chomutov ,,B"

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Hraj za LVY

Naše mládež se zapojila do celorepublikové soutěže společnosti Kaufland, ve které soupeří s týmy z vybraného regionu o hodnotné ceny v...

 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"

Už třetím rokem má Vojta Hedbávný pod svým vedením brankáře celé mládeže HK LEV Slaný. K tomu zvládá cestovat po světě a sbírat...

 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"

Marko Valenčić odstartuje ve Slaném svou čtvrtou sezónu. Jak hodnotí své dosavadní působení v klubu, a jaké jsou jeho další plány v...

 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS