Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři o víkendu bez bodu

24.10.2021 | Redakce

Dvě utkání sehráli během uplynulého víkendu slánští junioři, nepřipsali si bohužel ani bod.

V pátek se poprvé představili na domácím ledě slánští junioři. V derby přivítali mladíky z PZ Kladno, kteří v letošní sezóně ještě nezaváhali. I ze Slaného si kladenští odvezli pohodovou výhru 8:2 a s pětibodovým náskokem vévodí Lize juniorů.
Začátek utkání přitom nevypadal špatně. Hned ve druhé minutě nastřelil slánský Honza Dolejší tyč kladenské branky, nicméně do vedení šli v 11. minutě hosté a o dvě minuty později se dostali do dvoubrankového vedení. A když Lvíčata nastoupila pozdě ke druhé třetině, za což dostala dvouminutový trest a v následné přesilovce PéZetka udeřila potřetí, bylo utkání rozhodnuto!

V neděli pak vyjížděli junioři k utkání do Mostu, aby se utkali v souboji Lvů. I z tohoto zápasu vyšel vítězně soupeř a Lvi z Mostu přejeli slánské Lvy jednoznačně 6:0. Junioři tak mají za sebou první (a doufejme, že i poslední) utkání, ve kterém nedokázali vstřelit soupeři branku.

Junioři se tak po víkendu v jedenácti členné tabulce propadli na osmé místo a to se ziskem devíti bodů. Stejný počet bodů ale má na sedmém místě Cheb a na šestém místě Chomutov ,,B"

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS