Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci doma porazili Benátky!

24.10.2021 | Redakce

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření sil si Lvíčata přivezla z Benátek pouze bod za remízu starších žáků, tak v repríze na slánském ledě oba domácí týmy zvítězili.

Utkání plné branek přineslo střetnutí mladších žáků. Lvíčata zvítězila na slánském ledě 10:8. Hattrick si připsala dvojice slánských - Tomáš Novák a Šimon Kříž. Dvě branky a k tomu čtyři asistence, to je bilance ze stejného utkání slánského Dominika Krause. 
Utkání bylo plné nejen branek, ale i zvratů. Lvíčata po první třetině vedla 5:3, po části druhé prohrávala 5:6, aby po skvělém výkonu v poslední třetině utkání Lvíčata otočila ve svůj prospěch a po vítězství 10:8 jsou slánští se ziskem deseti bodů na druhém místě tabulky LMŽ sk. 19, navíc první Letňany mají stejný počet bodů.

V dobrém světle se doma ukázali i žáci starší, kteří porazili soupeře z Benátek jednoznačně 9:3. I tým starších žáků má po víkendu dva tříbrankové střelce. Hattrick vstřelili Šimon Sochor a Tomáš Pešek, druhý jmenovaný si navíc připsal i dvě asistence! Ve slánské brance se blýsknul Ondra Thun, u kterého skončila naprostá většina akcí hostujícího týmu. Starší žáci drží v tabulce čtvrté místo.

Nadcházející víkend mají žáci volno, jelikož utkání proti Letcům z Letňan mají předehrané. Další utkání je tak čeká 6.listopadu opět na slánském stadionu, kde od 13:15hod přivítají soupeře z Neratovic mladší žáci a od 15:30hod se pak se stejným soupeřem střetnou žáci starší. 

Přijďte kluky podpořit!!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS