Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci doma porazili Benátky!

24.10.2021 | Redakce

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření sil si Lvíčata přivezla z Benátek pouze bod za remízu starších žáků, tak v repríze na slánském ledě oba domácí týmy zvítězili.

Utkání plné branek přineslo střetnutí mladších žáků. Lvíčata zvítězila na slánském ledě 10:8. Hattrick si připsala dvojice slánských - Tomáš Novák a Šimon Kříž. Dvě branky a k tomu čtyři asistence, to je bilance ze stejného utkání slánského Dominika Krause. 
Utkání bylo plné nejen branek, ale i zvratů. Lvíčata po první třetině vedla 5:3, po části druhé prohrávala 5:6, aby po skvělém výkonu v poslední třetině utkání Lvíčata otočila ve svůj prospěch a po vítězství 10:8 jsou slánští se ziskem deseti bodů na druhém místě tabulky LMŽ sk. 19, navíc první Letňany mají stejný počet bodů.

V dobrém světle se doma ukázali i žáci starší, kteří porazili soupeře z Benátek jednoznačně 9:3. I tým starších žáků má po víkendu dva tříbrankové střelce. Hattrick vstřelili Šimon Sochor a Tomáš Pešek, druhý jmenovaný si navíc připsal i dvě asistence! Ve slánské brance se blýsknul Ondra Thun, u kterého skončila naprostá většina akcí hostujícího týmu. Starší žáci drží v tabulce čtvrté místo.

Nadcházející víkend mají žáci volno, jelikož utkání proti Letcům z Letňan mají předehrané. Další utkání je tak čeká 6.listopadu opět na slánském stadionu, kde od 13:15hod přivítají soupeře z Neratovic mladší žáci a od 15:30hod se pak se stejným soupeřem střetnou žáci starší. 

Přijďte kluky podpořit!!

 
Aktuální články
Přijďte na hokejový nábor do Slaného

Přiveďte své dítě a dejte mu možnost stát se hokejistou HK LEV Slaný. Hledáme nové hráče ročníků 2014-2017.Video sledujte zde

 
Junioři porazili v dohrávce Lvy z Mostu!

Ve středu večer zajížděli slánští junioři k dohrávce do Mostu, kde se střetli s tamními Lvy. V prvním vzájemném střetnutí Lvů...

 
Rozhovor s Marko Valenčicem

V dalším rozhovoru jsme se bavili s hlavním slánským mládežnickým trenérem Marko Valenčicem a to zejména o slánském hokeji, ale ne jen o...

 
Dorostenci si v Rokycanech zastříleli a vezou vítězství
 
Zápas juniorů odložen
 
Rozhovor s trenérem dorostu Michalem Kazatelem
 
Dorostenci v prvním kole nadstavby padli
 
Dorostenci už znají soupeře do nadstavbové části
 
Junioři padli s Chomutovem po nájezdech
 
Dorost zvítězil v Berouně
 
PHH
Utkání
A tým | Neděle 05.12.2021, 18:00
2. kolo
VS.
Slaný - Velké Popovice
 
A tým | Neděle 12.12.2021
14. kolo
VS.
Slaný - Benešov
 
A tým | Neděle 19.12.2021
15. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | Neděle 09.01.2022
16. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | Neděle 16.01.2022
6. kolo
VS.
Slaný - Kralupy nad Vltavou
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS