Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci doma porazili Benátky!

24.10.2021 | Redakce

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření sil si Lvíčata přivezla z Benátek pouze bod za remízu starších žáků, tak v repríze na slánském ledě oba domácí týmy zvítězili.

Utkání plné branek přineslo střetnutí mladších žáků. Lvíčata zvítězila na slánském ledě 10:8. Hattrick si připsala dvojice slánských - Tomáš Novák a Šimon Kříž. Dvě branky a k tomu čtyři asistence, to je bilance ze stejného utkání slánského Dominika Krause. 
Utkání bylo plné nejen branek, ale i zvratů. Lvíčata po první třetině vedla 5:3, po části druhé prohrávala 5:6, aby po skvělém výkonu v poslední třetině utkání Lvíčata otočila ve svůj prospěch a po vítězství 10:8 jsou slánští se ziskem deseti bodů na druhém místě tabulky LMŽ sk. 19, navíc první Letňany mají stejný počet bodů.

V dobrém světle se doma ukázali i žáci starší, kteří porazili soupeře z Benátek jednoznačně 9:3. I tým starších žáků má po víkendu dva tříbrankové střelce. Hattrick vstřelili Šimon Sochor a Tomáš Pešek, druhý jmenovaný si navíc připsal i dvě asistence! Ve slánské brance se blýsknul Ondra Thun, u kterého skončila naprostá většina akcí hostujícího týmu. Starší žáci drží v tabulce čtvrté místo.

Nadcházející víkend mají žáci volno, jelikož utkání proti Letcům z Letňan mají předehrané. Další utkání je tak čeká 6.listopadu opět na slánském stadionu, kde od 13:15hod přivítají soupeře z Neratovic mladší žáci a od 15:30hod se pak se stejným soupeřem střetnou žáci starší. 

Přijďte kluky podpořit!!

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS