Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žáci doma porazili Benátky!

24.10.2021 | Redakce

V sobotu se na slánském ledě utkali mladší a starší žáci se stejně starými hráči z Benátek nad Jizerou. Zatímco v prvním měření sil si Lvíčata přivezla z Benátek pouze bod za remízu starších žáků, tak v repríze na slánském ledě oba domácí týmy zvítězili.

Utkání plné branek přineslo střetnutí mladších žáků. Lvíčata zvítězila na slánském ledě 10:8. Hattrick si připsala dvojice slánských - Tomáš Novák a Šimon Kříž. Dvě branky a k tomu čtyři asistence, to je bilance ze stejného utkání slánského Dominika Krause. 
Utkání bylo plné nejen branek, ale i zvratů. Lvíčata po první třetině vedla 5:3, po části druhé prohrávala 5:6, aby po skvělém výkonu v poslední třetině utkání Lvíčata otočila ve svůj prospěch a po vítězství 10:8 jsou slánští se ziskem deseti bodů na druhém místě tabulky LMŽ sk. 19, navíc první Letňany mají stejný počet bodů.

V dobrém světle se doma ukázali i žáci starší, kteří porazili soupeře z Benátek jednoznačně 9:3. I tým starších žáků má po víkendu dva tříbrankové střelce. Hattrick vstřelili Šimon Sochor a Tomáš Pešek, druhý jmenovaný si navíc připsal i dvě asistence! Ve slánské brance se blýsknul Ondra Thun, u kterého skončila naprostá většina akcí hostujícího týmu. Starší žáci drží v tabulce čtvrté místo.

Nadcházející víkend mají žáci volno, jelikož utkání proti Letcům z Letňan mají předehrané. Další utkání je tak čeká 6.listopadu opět na slánském stadionu, kde od 13:15hod přivítají soupeře z Neratovic mladší žáci a od 15:30hod se pak se stejným soupeřem střetnou žáci starší. 

Přijďte kluky podpořit!!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Hraj za LVY

Naše mládež se zapojila do celorepublikové soutěže společnosti Kaufland, ve které soupeří s týmy z vybraného regionu o hodnotné ceny v...

 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"

Už třetím rokem má Vojta Hedbávný pod svým vedením brankáře celé mládeže HK LEV Slaný. K tomu zvládá cestovat po světě a sbírat...

 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"

Marko Valenčić odstartuje ve Slaném svou čtvrtou sezónu. Jak hodnotí své dosavadní působení v klubu, a jaké jsou jeho další plány v...

 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS