Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci porazili Kralupy a slaví postup!

31.10.2021 | Redakce

V předposledním kole základní skupiny Ligy dorostu hostili dorostenci na slánském ledě rivala z nedalekých Kralup nad Vltavou. V utkání potřebovali uhrát alespoň bod, aby si definitivně zajistili postup - uhráli dva.

Utkání to nebylo nijak pohledné a takto důležité utkání by si jistě zasloužilo mnohem lepší výkon slánských, zejména v ofenzivě. I přesto že výkon týmu optimální nebyl, stačil proti Kralupům ke zisku dvou bodů za výhru 2:1 po nájezdech.
Přitom do utkání Lvíčata vstoupila s chutí. Na začátku čtvrté minuty se prosadil Honza Dolejší po nahrávce Honzy Schejbala a poslal slánské do vedení, navíc ve vlastním oslabení! To bylo bohužel střelecky vše. O dvacet minut později tedy ve 24.minutě hosté srovnali skóre v přesilové hře a to byla poslední branka ze hry, kterou téměř dvousethlavé publikum na slánském stadionu vidělo. Skóre 1:1 tedy svítilo na časomíře i po šedesáti odehraných minutách a Lvíčata se již v tuto chvíli mohla radovat z postupu. 
Samozřejmě následovali samostatné nájezdy, v kterých se mělo předvést 5 střelců z každé strany. Slánskou branku pro nájezdy uzavřel skvěle chytající Jakub Leder, který  svůj tým podržel perfektním výkonem v průběhu celého utkání. Mezi střelce se v nájezdech zapsal jediný hráč - slánský Honza Dolejší, který překonal hostujícího brankáře ve druhé sérii nájezdů, a když v poslední sérii netrefil hostující hráč střelou golfem z mezikruží branku, radovali se Lvíčata i z druhého bodu z tohoto utkání.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru

Dlouholetá opora slánských Lvů Stanislav Lapáček ukončí v sobotu 10.prosince svoji bohatou hokejovou kariéru. Utkání proti HK JUNIOR...

 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník

V neděli v podvečer hostilo slánské áčko vedoucí tým skupiny Sever KLM Rakovník, který dosud ztratil pouhé tři body. Výborný bojovný...

 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.

Ve věku 51 let nás opustil dlouholetý kamarád a funkcionář klubu PETR BURDA ml. Petr ve Slaném působil nejprve jako hráč, následně jako...

 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců
 
Noví partneři pro HK LEV
 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa
 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Utkání
A tým | sobota 10.12.2022, 16:30
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
A tým | sobota 14.01.2023, 17:00
17. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | sobota 21.01.2023, 17:00
18. kolo
VS.
Benátky B - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS