Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci porazili Kralupy a slaví postup!

31.10.2021 | Redakce

V předposledním kole základní skupiny Ligy dorostu hostili dorostenci na slánském ledě rivala z nedalekých Kralup nad Vltavou. V utkání potřebovali uhrát alespoň bod, aby si definitivně zajistili postup - uhráli dva.

Utkání to nebylo nijak pohledné a takto důležité utkání by si jistě zasloužilo mnohem lepší výkon slánských, zejména v ofenzivě. I přesto že výkon týmu optimální nebyl, stačil proti Kralupům ke zisku dvou bodů za výhru 2:1 po nájezdech.
Přitom do utkání Lvíčata vstoupila s chutí. Na začátku čtvrté minuty se prosadil Honza Dolejší po nahrávce Honzy Schejbala a poslal slánské do vedení, navíc ve vlastním oslabení! To bylo bohužel střelecky vše. O dvacet minut později tedy ve 24.minutě hosté srovnali skóre v přesilové hře a to byla poslední branka ze hry, kterou téměř dvousethlavé publikum na slánském stadionu vidělo. Skóre 1:1 tedy svítilo na časomíře i po šedesáti odehraných minutách a Lvíčata se již v tuto chvíli mohla radovat z postupu. 
Samozřejmě následovali samostatné nájezdy, v kterých se mělo předvést 5 střelců z každé strany. Slánskou branku pro nájezdy uzavřel skvěle chytající Jakub Leder, který  svůj tým podržel perfektním výkonem v průběhu celého utkání. Mezi střelce se v nájezdech zapsal jediný hráč - slánský Honza Dolejší, který překonal hostujícího brankáře ve druhé sérii nájezdů, a když v poslední sérii netrefil hostující hráč střelou golfem z mezikruží branku, radovali se Lvíčata i z druhého bodu z tohoto utkání.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS