Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři přijeli z Ostrova s prázdnou

06.11.2021 | Redakce

V druhém kole se soupeři z protější skupiny "1" zajížděla Lvíčata na led Čertů z Ostrova. V přímém souboji o šestou příčku bohužel Lvíčata padla a odjela s porážkou 5:3.

Domácí na slánské vlétli skutečně ve velkém stylu. Skvěle bruslili, kombinovali a dařilo se jim dostávat slánské pod tlak. První branku ale vstřelili slánští. Adam Gašpar se dostal do samostatného úniku a přesnou střelou pod horní tyč poslal slánské v sedmé minutě do vedení. Od té doby se hra vyrovnala a Lvíčata mohla jít do dvoubrankového vedení, jenže střela Honzy Dolejšího zpoza beka domácích skončila na tyči, to probíhala 13.minuta. Z protiakce  domácí vyrovnali a o dalších 7! vteřin později už 2:1 vedli. Tři minuty před první přestávkou se Čerti prosadili potřetí.
V druhé části se hra opět vyrovnala. Skórovat se podařilo domácím necelou minutu před koncem a tento čtvrtý gól se později ukázal jako rozhodující.
Ve čtvrté minutě třetí části snížil Adam Jirák po přihrávkách Jakuba Dobrovolného a Ondry kašpara na 4:2. Tři minuty před koncem vstřelil kontaktní branku po krásné hokejové akci trojice Dolejší - Jirák - Dobrovolný poslední jmenovaný a Lvíčata se hnala za vyrovnáním. Vytvořila si tlak i šance, ale vyrovnání to bohužel nepřineslo. Po samostatném úniku naopak domácí vstřelili pátou branku.
Další utkání hrají junioři v neděli 7.listopadu na domácím ledě, kde od 11.30 hostí rezervu chomutovských Pirátů.

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS