Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři přijeli z Ostrova s prázdnou

06.11.2021 | Redakce

V druhém kole se soupeři z protější skupiny "1" zajížděla Lvíčata na led Čertů z Ostrova. V přímém souboji o šestou příčku bohužel Lvíčata padla a odjela s porážkou 5:3.

Domácí na slánské vlétli skutečně ve velkém stylu. Skvěle bruslili, kombinovali a dařilo se jim dostávat slánské pod tlak. První branku ale vstřelili slánští. Adam Gašpar se dostal do samostatného úniku a přesnou střelou pod horní tyč poslal slánské v sedmé minutě do vedení. Od té doby se hra vyrovnala a Lvíčata mohla jít do dvoubrankového vedení, jenže střela Honzy Dolejšího zpoza beka domácích skončila na tyči, to probíhala 13.minuta. Z protiakce  domácí vyrovnali a o dalších 7! vteřin později už 2:1 vedli. Tři minuty před první přestávkou se Čerti prosadili potřetí.
V druhé části se hra opět vyrovnala. Skórovat se podařilo domácím necelou minutu před koncem a tento čtvrtý gól se později ukázal jako rozhodující.
Ve čtvrté minutě třetí části snížil Adam Jirák po přihrávkách Jakuba Dobrovolného a Ondry kašpara na 4:2. Tři minuty před koncem vstřelil kontaktní branku po krásné hokejové akci trojice Dolejší - Jirák - Dobrovolný poslední jmenovaný a Lvíčata se hnala za vyrovnáním. Vytvořila si tlak i šance, ale vyrovnání to bohužel nepřineslo. Po samostatném úniku naopak domácí vstřelili pátou branku.
Další utkání hrají junioři v neděli 7.listopadu na domácím ledě, kde od 11.30 hostí rezervu chomutovských Pirátů.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS