Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři přijeli z Ostrova s prázdnou

06.11.2021 | Redakce

V druhém kole se soupeři z protější skupiny "1" zajížděla Lvíčata na led Čertů z Ostrova. V přímém souboji o šestou příčku bohužel Lvíčata padla a odjela s porážkou 5:3.

Domácí na slánské vlétli skutečně ve velkém stylu. Skvěle bruslili, kombinovali a dařilo se jim dostávat slánské pod tlak. První branku ale vstřelili slánští. Adam Gašpar se dostal do samostatného úniku a přesnou střelou pod horní tyč poslal slánské v sedmé minutě do vedení. Od té doby se hra vyrovnala a Lvíčata mohla jít do dvoubrankového vedení, jenže střela Honzy Dolejšího zpoza beka domácích skončila na tyči, to probíhala 13.minuta. Z protiakce  domácí vyrovnali a o dalších 7! vteřin později už 2:1 vedli. Tři minuty před první přestávkou se Čerti prosadili potřetí.
V druhé části se hra opět vyrovnala. Skórovat se podařilo domácím necelou minutu před koncem a tento čtvrtý gól se později ukázal jako rozhodující.
Ve čtvrté minutě třetí části snížil Adam Jirák po přihrávkách Jakuba Dobrovolného a Ondry kašpara na 4:2. Tři minuty před koncem vstřelil kontaktní branku po krásné hokejové akci trojice Dolejší - Jirák - Dobrovolný poslední jmenovaný a Lvíčata se hnala za vyrovnáním. Vytvořila si tlak i šance, ale vyrovnání to bohužel nepřineslo. Po samostatném úniku naopak domácí vstřelili pátou branku.
Další utkání hrají junioři v neděli 7.listopadu na domácím ledě, kde od 11.30 hostí rezervu chomutovských Pirátů.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS