Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost porazil kladenskou PZ

22.12.2021 | Redakce

Tým dorostenců kladenské PéZetky, který je účastníkem Extraligy dorostu zamířil do Slaného k přátelskému utkání s našimi Lvíčaty. Slánští mladíci byli pro extraligový tým víc než vyrovnaným soupeřem a po zásluze zvítězili!

Více než 150 diváků navštívilo v úterý v podvečer slánský zimní stadion, aby viděli toto zajímavé utkání. 
Do vedení šli nejprve hosté a postupně se dostali až do tříbrankového trháku. V polovině utkání Lvíčata prohrávala 1:4 a to i přesto, že naprostou většinu času měli kotouč pod kontrolou a soupeře přehrávali. Bohužel slánští opět naráželi na jejich největší nedostatek - mizernou koncovku. Neproměněných šancí Lvíčat bylo opravdu mnoho. Naopak soupeři se zejména v první polovině utkání v koncovce dařilo. 
Slánští se gólově začali prosazovat až v druhé polovině prostřední části. To postupně smazali tříbrankový náskok soupeře a do šaten se po druhé třetině odcházelo za stavu 4:4. 
Ve třetí třetině šli Slaňáci do vedení. Hosté vyrovnali tři minuty před koncem na 5:5 a rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich se již tradičně prosadil "Dado" Honza Dolejší a ve třetí sérii i Tadeáš Gaži, který je ve Slaném na hostování právě z týmu PZ Kladno. Slánskou branku v nájezdech spolehlivě kryl Jakub Leder a Lvíčata tak získala cenný skalp po vítězství 6:5 po samostatných nájezdech.
Branky za Slaný vstřelili: Dolejší 3, Gaži, Schejbal, Šmahel

O skvělou atmosféru se postaral i slánský divácký "kotel", který celé utkání hlasitě povzbuzoval domácí tým. Vytvořili ho studenti místního gymnázia společně s týmem slánské juniorky a za jejich podporu jim patří obrovský dík!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Utkání
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | úterý 14.02.2023, 19:30
11. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS