Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost porazil kladenskou PZ

22.12.2021 | Redakce

Tým dorostenců kladenské PéZetky, který je účastníkem Extraligy dorostu zamířil do Slaného k přátelskému utkání s našimi Lvíčaty. Slánští mladíci byli pro extraligový tým víc než vyrovnaným soupeřem a po zásluze zvítězili!

Více než 150 diváků navštívilo v úterý v podvečer slánský zimní stadion, aby viděli toto zajímavé utkání. 
Do vedení šli nejprve hosté a postupně se dostali až do tříbrankového trháku. V polovině utkání Lvíčata prohrávala 1:4 a to i přesto, že naprostou většinu času měli kotouč pod kontrolou a soupeře přehrávali. Bohužel slánští opět naráželi na jejich největší nedostatek - mizernou koncovku. Neproměněných šancí Lvíčat bylo opravdu mnoho. Naopak soupeři se zejména v první polovině utkání v koncovce dařilo. 
Slánští se gólově začali prosazovat až v druhé polovině prostřední části. To postupně smazali tříbrankový náskok soupeře a do šaten se po druhé třetině odcházelo za stavu 4:4. 
Ve třetí třetině šli Slaňáci do vedení. Hosté vyrovnali tři minuty před koncem na 5:5 a rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich se již tradičně prosadil "Dado" Honza Dolejší a ve třetí sérii i Tadeáš Gaži, který je ve Slaném na hostování právě z týmu PZ Kladno. Slánskou branku v nájezdech spolehlivě kryl Jakub Leder a Lvíčata tak získala cenný skalp po vítězství 6:5 po samostatných nájezdech.
Branky za Slaný vstřelili: Dolejší 3, Gaži, Schejbal, Šmahel

O skvělou atmosféru se postaral i slánský divácký "kotel", který celé utkání hlasitě povzbuzoval domácí tým. Vytvořili ho studenti místního gymnázia společně s týmem slánské juniorky a za jejich podporu jim patří obrovský dík!

 
Aktuální články
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města...

 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
Dorostenci vyhráli v Sokolově!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS