Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci obsadili druhé místo na turnaji v Kutné Hoře!

03.01.2022 | Redakce

Na Svátek svatého Štěpána, 26 prosince se starší žáci zúčastnili turnaje v Kutné Hoře. Celkem se turnaje zúčastnilo 5 týmu z Kutné Hory, Třebechovic pod Orebem, Telče, Turnova a Slaného. Na turnaj jsme se tedy všichni těšili, neboť nabizel možnost zápasů s týmy starších žáků, se kterými se v sezóně nepotkáváme, či jsme s nimi hráli historicky vůbec poprvé.

Hrálo se systémem každý s každým 2x15 min. Vítězem se stával tým s největším počtem bodů/výher.
Musím říci, že se hrál hezký, bojovný hokej s plným nasazením a téměř bez faulů. Náš tým SŽ Slaný porazil tým Turnova, Třebechovic a Telče. Nestačili jsme pouze na vítěze turnaje tým z Kutné Hory, se kterým jsme prohráli 5:4. Gól v naší brance z poslední minuty, na který již naši borci nestihli reagovat, tedy finálně rozhodl o krásném druhém místě SŽ Slaný v tomto turnaji.

Už jenom pár postřehů z Kutné Hory. Turnaj začal ráno a skončil vyhlášením turnaje v půl osmé večer. Velký obdiv tak patří všem rodičům, kteří přežili takřka půl dne ve velmi mrazivém počasí. Dále příjemně překvapila přátelská atmosféra turnaje, kde vše bylo perfektně zorganizováno a téměř nikdo hulvátsky nepokřikoval na rozhodčí.
A poslední dík samozřejmě patří trenérům všech týmů.

 
Aktuální články
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města...

 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
Dorostenci vyhráli v Sokolově!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS