Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci obsadili druhé místo na turnaji v Kutné Hoře!

03.01.2022 | Redakce

Na Svátek svatého Štěpána, 26 prosince se starší žáci zúčastnili turnaje v Kutné Hoře. Celkem se turnaje zúčastnilo 5 týmu z Kutné Hory, Třebechovic pod Orebem, Telče, Turnova a Slaného. Na turnaj jsme se tedy všichni těšili, neboť nabizel možnost zápasů s týmy starších žáků, se kterými se v sezóně nepotkáváme, či jsme s nimi hráli historicky vůbec poprvé.

Hrálo se systémem každý s každým 2x15 min. Vítězem se stával tým s největším počtem bodů/výher.
Musím říci, že se hrál hezký, bojovný hokej s plným nasazením a téměř bez faulů. Náš tým SŽ Slaný porazil tým Turnova, Třebechovic a Telče. Nestačili jsme pouze na vítěze turnaje tým z Kutné Hory, se kterým jsme prohráli 5:4. Gól v naší brance z poslední minuty, na který již naši borci nestihli reagovat, tedy finálně rozhodl o krásném druhém místě SŽ Slaný v tomto turnaji.

Už jenom pár postřehů z Kutné Hory. Turnaj začal ráno a skončil vyhlášením turnaje v půl osmé večer. Velký obdiv tak patří všem rodičům, kteří přežili takřka půl dne ve velmi mrazivém počasí. Dále příjemně překvapila přátelská atmosféra turnaje, kde vše bylo perfektně zorganizováno a téměř nikdo hulvátsky nepokřikoval na rozhodčí.
A poslední dík samozřejmě patří trenérům všech týmů.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Utkání
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | úterý 14.02.2023, 19:30
11. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS