Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tým r. 2011 postupuje ve Winter Cup

05.01.2022 | Redakce

Mezi svátky se tým Lvíčat ročníku 2011 představil na MINI WINTER CUPU, který pořádá ČSLH. Lvíčata se prezentovala skvěle a postoupila do finálového turnaje, který se bude konat o víkendu 15.-16.ledna na střeše pražského nákupního centra Harfa

Do turnaje se přihlásilo 32 týmů z nejrůznějších koutů republiky. Základní turnaje se odehráli na čtyřech různých hokejových stadionech bez zastřešení. Kromě stadionu v Dobříši hostili turnaj i stadiony v Bruntále, Žamberku a v Povrlech. 
Tým slánských Lvíčat se účastnil turnaje v Dobříši 29.prosince. Ve skupině se slánští utkali se stejně starými hráči Hlinska, Vlašimi a Havlíčkova Brodu. Lvíčata nejprve těsně 6:5 porazila Vlašim, poté podlehla Havlíčkovu brodu 3:6 a následně deklasovala Hlinsko 27:0. Čímž si slánští zajistili 2.místo ve skupině. 
V semifinále pak slánské naděje porazili vítěze druhé skupiny - spojený tým Příbrami a Vlašimi po výsledku 7:5 a tím si zajistili postup do finálového turnaje v Praze a to i přesto, že ve finále dobříšského turnaje jsme prohráli s týmem Havlíčkova Brodu i podruhé. Z Dobříše tak přivezli kluci skvělé stříbro!
Ve finálovém turnaji, do kterého postoupilo 8 nejlepších týmů z 32 přihlášených postoupili kromě slánských Lvíčat a Havlíčkova Brodu i týmy Litvínova, Litoměřic, Komety Brno, Klatov, Prostějova a Uherského Hradiště.

Slánským klukům přejeme, aby se jim dařilo i ve finálovém turnaji!!

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Utkání
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | úterý 14.02.2023, 19:30
11. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS