Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Tým r. 2011 postupuje ve Winter Cup

05.01.2022 | Redakce

Mezi svátky se tým Lvíčat ročníku 2011 představil na MINI WINTER CUPU, který pořádá ČSLH. Lvíčata se prezentovala skvěle a postoupila do finálového turnaje, který se bude konat o víkendu 15.-16.ledna na střeše pražského nákupního centra Harfa

Do turnaje se přihlásilo 32 týmů z nejrůznějších koutů republiky. Základní turnaje se odehráli na čtyřech různých hokejových stadionech bez zastřešení. Kromě stadionu v Dobříši hostili turnaj i stadiony v Bruntále, Žamberku a v Povrlech. 
Tým slánských Lvíčat se účastnil turnaje v Dobříši 29.prosince. Ve skupině se slánští utkali se stejně starými hráči Hlinska, Vlašimi a Havlíčkova Brodu. Lvíčata nejprve těsně 6:5 porazila Vlašim, poté podlehla Havlíčkovu brodu 3:6 a následně deklasovala Hlinsko 27:0. Čímž si slánští zajistili 2.místo ve skupině. 
V semifinále pak slánské naděje porazili vítěze druhé skupiny - spojený tým Příbrami a Vlašimi po výsledku 7:5 a tím si zajistili postup do finálového turnaje v Praze a to i přesto, že ve finále dobříšského turnaje jsme prohráli s týmem Havlíčkova Brodu i podruhé. Z Dobříše tak přivezli kluci skvělé stříbro!
Ve finálovém turnaji, do kterého postoupilo 8 nejlepších týmů z 32 přihlášených postoupili kromě slánských Lvíčat a Havlíčkova Brodu i týmy Litvínova, Litoměřic, Komety Brno, Klatov, Prostějova a Uherského Hradiště.

Slánským klukům přejeme, aby se jim dařilo i ve finálovém turnaji!!

 
Aktuální články
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města...

 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
Dorostenci vyhráli v Sokolově!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS