Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendové výsledky

10.01.2022 | Redakce

Po páteční výhře juniorů a sobotnímu vítězství dorostenců - oba na ledě Děčína, hrály slánské týmy o víkendu další utkání. Vítězství si už ale připsali pouze dorostenci, kteří deklasovali stejně staré hráče Rokycan!

Jako první nastoupili v neděli ke svému utkání mladší žáci, kteří prohráli 13:9 v Kolíně . V utkání exceloval Matyáš Dostál, který ke třem brankám přidal stejný počet asistencí.
K utkání v Kolíně nastoupili i žáci starší, bohužel ani oni body nepřivezli. Lvíčata prohrála 6:3, o všechny branky slánských se postaral Tomáš Pešek!
Tři utkání byly k vidění na domácím slánském stadionu, kde hrály nejstarší kategorie Lva - tedy dorost, junioři a áčko. Jako první vyzvali soupeře z Rokycan dorostenci. Utkání jasně ovládli a po výhře 10:2 připisují další body ve skupině o postup. 
V dalším domácím utkání pak nestačila juniorka Lva na Litoměřice, kterým podlehla 2:6 a ve večerním utkání bohužel padl i první tým Lvů s Mělníkem, kterému podlehl 3:5

 
Aktuální články
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města...

 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
Dorostenci vyhráli v Sokolově!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS