Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Víkendové výsledky

10.01.2022 | Redakce

Po páteční výhře juniorů a sobotnímu vítězství dorostenců - oba na ledě Děčína, hrály slánské týmy o víkendu další utkání. Vítězství si už ale připsali pouze dorostenci, kteří deklasovali stejně staré hráče Rokycan!

Jako první nastoupili v neděli ke svému utkání mladší žáci, kteří prohráli 13:9 v Kolíně . V utkání exceloval Matyáš Dostál, který ke třem brankám přidal stejný počet asistencí.
K utkání v Kolíně nastoupili i žáci starší, bohužel ani oni body nepřivezli. Lvíčata prohrála 6:3, o všechny branky slánských se postaral Tomáš Pešek!
Tři utkání byly k vidění na domácím slánském stadionu, kde hrály nejstarší kategorie Lva - tedy dorost, junioři a áčko. Jako první vyzvali soupeře z Rokycan dorostenci. Utkání jasně ovládli a po výhře 10:2 připisují další body ve skupině o postup. 
V dalším domácím utkání pak nestačila juniorka Lva na Litoměřice, kterým podlehla 2:6 a ve večerním utkání bohužel padl i první tým Lvů s Mělníkem, kterému podlehl 3:5

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání

K uctění památky Petra Burdy ml. jsme zorganizovali exhibiční utkání, ve kterém nastoupili Petrovi kamarádi a známí symbolicky v dresech...

 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Utkání
A tým | neděle 29.01.2023, 17:00
19. kolo
VS.
Slaný - Králův Dvůr
 
A tým | sobota 04.02.2023, 17:00
20. kolo
VS.
Mladá Boleslav B - Slaný
 
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS