Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři po základní části

23.01.2022 | Redakce

V neděli 16.ledna odehráli junioři poslední utkání základní části. V Mostě podlehli domácím 6:2 a po základní části skončili junioři se ziskem 28 bodů na čtvrtém místě tabulky Regionální ligy Juniorů sk.2

Junioři si v základní skupině vedli nad očekávání! Alespoň jednou dokázali porazit všechny soupeře z jejich skupiny kromě kladenské PZ, se kterou odehráli nejvyrovnanější utkání 14.ledna, kdy na vlastní ledě podlehli kladenskému soupeři 3:5. Kladenská PZ pak celou základní část se značným náskokem opanovala. 
Slánské určitě nejvíce hřáli výhry nad favority z Mostu a z Litoměřic, naopak nejvíc juniory netěší prohra v prvním kole s posledním Děčínem a v kole posledním s trápící se Bílinou.
Tým byl v průběhu základní části doplněn několika posilami, naopak ale přišel o dlouhodobě zraněné: Dennise Mbumastona (ten už je po zlomenině žebra zpět ve hře), Jirku Schejbala a Adama Křečka, kterým přejeme rychlé zotavení a návrat mezi mantinely. 
Nejproduktivnějším slánským hráčem se v základní části stal Pavel Pišinger, který se v 24 zápasech trefil šestnáctkrát a k tomu přidal jedenáct asistencí. Zajímavé jsou statistiky dorostenců, kteří za juniorku nastoupili. Honza Schejbal odehrál 2 zápasy a vstřelil 2 branky, Tomáš Vašák nastoupil k šesti utkáním a prosadil se pětkrát, k tomu přidal asistenci a Honza Dolejší, který nastoupil v deseti zápasech se gólově prosadil osmkrát a přidal šest asistencí. Mezi obránci si připsal nejvíce bodů Ondra Kašpar, který v deseti utkáních vstřelil sedm branek a přidal šest asistencí. 
Nyní čekají slánskou juniorku utkání ve skupině o umístění, ve které se dvoukolově potkají s týmy Černošic, Smíchova, Berouna, Vlašimi a Letňan. K prvnímu utkání nadstavby nastoupí junioři 30.ledna v Letňanech, kde se střetnou s tamními Letci.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru

Dlouholetá opora slánských Lvů Stanislav Lapáček ukončí v sobotu 10.prosince svoji bohatou hokejovou kariéru. Utkání proti HK JUNIOR...

 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník

V neděli v podvečer hostilo slánské áčko vedoucí tým skupiny Sever KLM Rakovník, který dosud ztratil pouhé tři body. Výborný bojovný...

 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.

Ve věku 51 let nás opustil dlouholetý kamarád a funkcionář klubu PETR BURDA ml. Petr ve Slaném působil nejprve jako hráč, následně jako...

 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců
 
Noví partneři pro HK LEV
 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa
 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Utkání
A tým | sobota 10.12.2022, 16:30
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
A tým | sobota 14.01.2023, 17:00
17. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | sobota 21.01.2023, 17:00
18. kolo
VS.
Benátky B - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS