Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři po základní části

23.01.2022 | Redakce

V neděli 16.ledna odehráli junioři poslední utkání základní části. V Mostě podlehli domácím 6:2 a po základní části skončili junioři se ziskem 28 bodů na čtvrtém místě tabulky Regionální ligy Juniorů sk.2

Junioři si v základní skupině vedli nad očekávání! Alespoň jednou dokázali porazit všechny soupeře z jejich skupiny kromě kladenské PZ, se kterou odehráli nejvyrovnanější utkání 14.ledna, kdy na vlastní ledě podlehli kladenskému soupeři 3:5. Kladenská PZ pak celou základní část se značným náskokem opanovala. 
Slánské určitě nejvíce hřáli výhry nad favority z Mostu a z Litoměřic, naopak nejvíc juniory netěší prohra v prvním kole s posledním Děčínem a v kole posledním s trápící se Bílinou.
Tým byl v průběhu základní části doplněn několika posilami, naopak ale přišel o dlouhodobě zraněné: Dennise Mbumastona (ten už je po zlomenině žebra zpět ve hře), Jirku Schejbala a Adama Křečka, kterým přejeme rychlé zotavení a návrat mezi mantinely. 
Nejproduktivnějším slánským hráčem se v základní části stal Pavel Pišinger, který se v 24 zápasech trefil šestnáctkrát a k tomu přidal jedenáct asistencí. Zajímavé jsou statistiky dorostenců, kteří za juniorku nastoupili. Honza Schejbal odehrál 2 zápasy a vstřelil 2 branky, Tomáš Vašák nastoupil k šesti utkáním a prosadil se pětkrát, k tomu přidal asistenci a Honza Dolejší, který nastoupil v deseti zápasech se gólově prosadil osmkrát a přidal šest asistencí. Mezi obránci si připsal nejvíce bodů Ondra Kašpar, který v deseti utkáních vstřelil sedm branek a přidal šest asistencí. 
Nyní čekají slánskou juniorku utkání ve skupině o umístění, ve které se dvoukolově potkají s týmy Černošic, Smíchova, Berouna, Vlašimi a Letňan. K prvnímu utkání nadstavby nastoupí junioři 30.ledna v Letňanech, kde se střetnou s tamními Letci.

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS