Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Desátá akce Pojď hrát hokej v rámci týdne hokeje!

28.01.2022 | Redakce

Jubilejní desátá náborová akce organizovaná pod heslem „PŘIJĎ DO SLANÉHO A STAŇ SE LVEM“ zlákala 21 nových hokejových nadšenců. Počet začínajících hokejistů letos ve Slaném (stejně jako i v celé ČR) značně ovlivnila současná epidemiologická situace. Řada tříd základních i mateřských škol jsou postiženy pozitivně testovanými žáky na covid a s tím související karanténou. I přes tuto nepříznivou situaci zavítalo na slánský zimní stadión přes dvě desítky začínajících hokejistů.

Akce Týden hokeje, která je organizována v rámci projektu Pojď hrát hokej, láká již řadu let nové dětské tváře na ledovou plochu. Slánský hokej patří již tradičně k pořadatelům této celorepublikové náborového akce organizované ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. I ve Slaném se touto cestou snaží získat další hokejovou základnu.

Děti si na ledové ploše vyzkoušely první krůčky a tým zkušených slánských trenérů předvedl, že hokejový trénink není jen pot a dřina, ale i radost a zábava.

Rodiče byli seznámeni s chodem hokejového klubu ve Slaném a byla jim přednesena hlavní myšlenka projektu - aby se hokej stal dostupným sportem pro všechny. Díky projektu "Výstroje pro nejmenší" nemusí rodiče kupovat první výstroj. Všem zájemců je k dispozici zcela zdarma, což je zajisté lákavým a významným příspěvkem.

Úsměvy na rtech dětí a tvářích rodičů, i když schované pod rouškami, byly hlavní odměnou pro všechny organizátory.

Tréninky pro nováčky jsou každou středu a pátek (přesné info naleznete zde  - kategorie nábor), a mohou dorazit i děti, které se nemohly účastnit středeční náborové akce a vyzkoušet si hokej kdykoli během tréninku náboru.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání

K uctění památky Petra Burdy ml. jsme zorganizovali exhibiční utkání, ve kterém nastoupili Petrovi kamarádi a známí symbolicky v dresech...

 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Utkání
A tým | neděle 29.01.2023, 17:00
19. kolo
VS.
Slaný - Králův Dvůr
 
A tým | sobota 04.02.2023, 17:00
20. kolo
VS.
Mladá Boleslav B - Slaný
 
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS