Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Desátá akce Pojď hrát hokej v rámci týdne hokeje!

28.01.2022 | Redakce

Jubilejní desátá náborová akce organizovaná pod heslem „PŘIJĎ DO SLANÉHO A STAŇ SE LVEM“ zlákala 21 nových hokejových nadšenců. Počet začínajících hokejistů letos ve Slaném (stejně jako i v celé ČR) značně ovlivnila současná epidemiologická situace. Řada tříd základních i mateřských škol jsou postiženy pozitivně testovanými žáky na covid a s tím související karanténou. I přes tuto nepříznivou situaci zavítalo na slánský zimní stadión přes dvě desítky začínajících hokejistů.

Akce Týden hokeje, která je organizována v rámci projektu Pojď hrát hokej, láká již řadu let nové dětské tváře na ledovou plochu. Slánský hokej patří již tradičně k pořadatelům této celorepublikové náborového akce organizované ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. I ve Slaném se touto cestou snaží získat další hokejovou základnu.

Děti si na ledové ploše vyzkoušely první krůčky a tým zkušených slánských trenérů předvedl, že hokejový trénink není jen pot a dřina, ale i radost a zábava.

Rodiče byli seznámeni s chodem hokejového klubu ve Slaném a byla jim přednesena hlavní myšlenka projektu - aby se hokej stal dostupným sportem pro všechny. Díky projektu "Výstroje pro nejmenší" nemusí rodiče kupovat první výstroj. Všem zájemců je k dispozici zcela zdarma, což je zajisté lákavým a významným příspěvkem.

Úsměvy na rtech dětí a tvářích rodičů, i když schované pod rouškami, byly hlavní odměnou pro všechny organizátory.

Tréninky pro nováčky jsou každou středu a pátek (přesné info naleznete zde  - kategorie nábor), a mohou dorazit i děti, které se nemohly účastnit středeční náborové akce a vyzkoušet si hokej kdykoli během tréninku náboru.

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS