Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Desátá akce Pojď hrát hokej v rámci týdne hokeje!

28.01.2022 | Redakce

Jubilejní desátá náborová akce organizovaná pod heslem „PŘIJĎ DO SLANÉHO A STAŇ SE LVEM“ zlákala 21 nových hokejových nadšenců. Počet začínajících hokejistů letos ve Slaném (stejně jako i v celé ČR) značně ovlivnila současná epidemiologická situace. Řada tříd základních i mateřských škol jsou postiženy pozitivně testovanými žáky na covid a s tím související karanténou. I přes tuto nepříznivou situaci zavítalo na slánský zimní stadión přes dvě desítky začínajících hokejistů.

Akce Týden hokeje, která je organizována v rámci projektu Pojď hrát hokej, láká již řadu let nové dětské tváře na ledovou plochu. Slánský hokej patří již tradičně k pořadatelům této celorepublikové náborového akce organizované ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. I ve Slaném se touto cestou snaží získat další hokejovou základnu.

Děti si na ledové ploše vyzkoušely první krůčky a tým zkušených slánských trenérů předvedl, že hokejový trénink není jen pot a dřina, ale i radost a zábava.

Rodiče byli seznámeni s chodem hokejového klubu ve Slaném a byla jim přednesena hlavní myšlenka projektu - aby se hokej stal dostupným sportem pro všechny. Díky projektu "Výstroje pro nejmenší" nemusí rodiče kupovat první výstroj. Všem zájemců je k dispozici zcela zdarma, což je zajisté lákavým a významným příspěvkem.

Úsměvy na rtech dětí a tvářích rodičů, i když schované pod rouškami, byly hlavní odměnou pro všechny organizátory.

Tréninky pro nováčky jsou každou středu a pátek (přesné info naleznete zde  - kategorie nábor), a mohou dorazit i děti, které se nemohly účastnit středeční náborové akce a vyzkoušet si hokej kdykoli během tréninku náboru.

 
Aktuální články
Poslední hrací víkend v září je za námi

Září se nám pomalu blíží ke konci a lvíčata mají odehraný poslední hrací víkend v měsíci. Juniory čekalo první kolo se Smíchovem,...

 
Rozhovor s Adamem Jirákem

Začátek srpna se nám pomalu ale jistě blíží, a my jsem si pro Vás připravili krátký rozhovor s Adamem Jirákem. Adam bude letos druhým...

 
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim
 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013
 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
PHH
PÍSKEJ HOKEJ
Utkání
A tým | Sobota 01.10.2022, 17:30
4. kolo
VS.
Mělník - Slaný
 
A tým | Neděle 09.10.2022, 17:30
5. kolo
VS.
Slaný - Benátky B
 
A tým | Sobota 15.10.2022, 17:00
6. kolo
VS.
Kolín - Slaný
 
A tým | Neděle 23.10.2022, 17:30
7. kolo
VS.
Slaný - Vlašim
 
A tým | Neděle 30.10.2022, 17:00
8. kolo
VS.
Slaný - Žebrák
 
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS