Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři vítězně, dorost bez bodu

11.02.2022 | Redakce

Ve středu v podvečer čekala juniory dohrávka RLJ v Letňanech, ve které si připsali všechny tři body za vítězství 6:4, v pátek na domácím stadionu dohrávali dříve odložené utkání dorostenci, na soupeře z Ústí nad Labem bohužel nestačili!

Po nepovedeném domácím utkání s Černošicemi hráli druhé kolo nadstavby junioři v Letňanech. Výkon celého týmu byl diametrálně odlišný od předchozího utkání a právě díky výrazně lepšímu výkonu mohli slánští mladíci slavit výhru. Ta se vůbec nerodila lehce. Po první třetině Lvíčata prohrávala 3:1.
Ve druhé třetině se ale kluci předvedli a soupeři nasázeli 4 branky, aniž by nějakou obdrželi. V závěrečné třetině sice Letci snížili na rozdíl jediné branky 4:5, nicméně to bylo z jejich strany vše a slánští pečetili své vítězství v poslední vteřině utkání gólem do prázdné branky. V neděli jedou junioři na pražskou Nikolajku, kde se od 17.00 hod utkají s týmem Smíchova

Produktivita - to je to, co nejvíce trápí dorostence a to dlouhodobě. Soupeřům se herně dokáží vyrovnat, mnohdy je i předčít, ale dostat kotouč do branky soupeře, je zkrátka obrovský problém. Ne jinak tomu bylo v pátek večer na slánském stadionu. Dorostenci sehráli vyrovnané utkání s týmem Ústí nad Labem, ale v koncovce opět hořeli. A to soupeř trestal. Hosté se postupně dostali až do vedení 5:0! A slánští až v závěrečné třetině skóre alespoň zkorigovali. 
V utkání nastoupil poprvé za dorost slánský starší žák Matěj Toms. V utkání si počínal skvěle, trenéři ho dokonce využívali i v přesilovkách a oslabeních, za což se odvděčil parádním výkonem okořeněným vstřelenou brankou, ke které přidal i asistenci a byl tak u obou vstřelených branek Lvíčat. GRATULUJEME!!!

 
Aktuální články
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města...

 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
Dorostenci vyhráli v Sokolově!
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS