Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Adamem Jirákem

27.07.2022 | Redakce

Začátek srpna se nám pomalu ale jistě blíží, a my jsem si pro Vás připravili krátký rozhovor s Adamem Jirákem. Adam bude letos druhým rokem v juniorech, ale už teď se od něj očekává, že bude jedním z tahounů týmu. O tom, jak Adam tráví léto, makal na letní přípravě, anebo jak hodnotí soupeře pro novou sezónu, se můžete dočíst v našem rozhovoru. 

Červenec se pomalu blíží ke konci, jak si doposud trávil léto? 
Na začátku července jsem byl s kamarády na roadtripu v Rumunsku. Jinak si užívám léto tady v Česku a žádnou jinou dovolenou už nemám v plánu. Každopádně si užívám léto a už se těším na led. 

Letní příprava po roce pauzy znovu pod vedením staronového trenéra. Proběhla nějaká změna oproti předchozím rokům v tréninku, jak se po přípravě cítíš? 
Letní přípravu jsem nikdy neměl moc v lásce, ale je to potřeba a podle mě byla letošní příprava velice výživná. Je moc důležité, aby měla systém a člověk se pořád někam posouval a přesně tím směrem nás páni trenéři vedli, takže si myslím, že jsme všichni fyzicky parádně připraveni na další sezóny. 

Soupeři po zúžení soutěží nevypadají vůbec snadně. Na koho se ty osobně nejvíce těšíš? 
Nedokážu říct, jestli se na někoho vyloženě těším, ale snadné souboje to rozhodně nebudou. Myslím si, že máme na to udělat dobré výsledky, ale nesmíme nikoho podcenit. 

Junioři letos budou doplněni z velké části dorostenci, kteří mají za sebou úspěšný rok, jak hodnotíš jejich příchod do týmu? Těšíš se na spolupráci s některým z hráčů? 
Kluci z dorostu jsou skvělí a už máme skvělou partu. Na ledě jim to taky klape, a to si s sebou musí vzít i do juniorky. Moc se těším na spolupráci se všemi hráči. 

Letos budeš patřit mezi lídry kabiny, jaké máš od sebe očekávání? 
Od sebe mám taková očekávání, že musím makat jako doposud a od toho se taky budou odvíjet moje výkony. Pokud tonu budu dávat vše, tak si nebudu moct nic vyčítat, takže takový je plán. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS