Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Adamem Jirákem

27.07.2022 | Redakce

Začátek srpna se nám pomalu ale jistě blíží, a my jsem si pro Vás připravili krátký rozhovor s Adamem Jirákem. Adam bude letos druhým rokem v juniorech, ale už teď se od něj očekává, že bude jedním z tahounů týmu. O tom, jak Adam tráví léto, makal na letní přípravě, anebo jak hodnotí soupeře pro novou sezónu, se můžete dočíst v našem rozhovoru. 

Červenec se pomalu blíží ke konci, jak si doposud trávil léto? 
Na začátku července jsem byl s kamarády na roadtripu v Rumunsku. Jinak si užívám léto tady v Česku a žádnou jinou dovolenou už nemám v plánu. Každopádně si užívám léto a už se těším na led. 

Letní příprava po roce pauzy znovu pod vedením staronového trenéra. Proběhla nějaká změna oproti předchozím rokům v tréninku, jak se po přípravě cítíš? 
Letní přípravu jsem nikdy neměl moc v lásce, ale je to potřeba a podle mě byla letošní příprava velice výživná. Je moc důležité, aby měla systém a člověk se pořád někam posouval a přesně tím směrem nás páni trenéři vedli, takže si myslím, že jsme všichni fyzicky parádně připraveni na další sezóny. 

Soupeři po zúžení soutěží nevypadají vůbec snadně. Na koho se ty osobně nejvíce těšíš? 
Nedokážu říct, jestli se na někoho vyloženě těším, ale snadné souboje to rozhodně nebudou. Myslím si, že máme na to udělat dobré výsledky, ale nesmíme nikoho podcenit. 

Junioři letos budou doplněni z velké části dorostenci, kteří mají za sebou úspěšný rok, jak hodnotíš jejich příchod do týmu? Těšíš se na spolupráci s některým z hráčů? 
Kluci z dorostu jsou skvělí a už máme skvělou partu. Na ledě jim to taky klape, a to si s sebou musí vzít i do juniorky. Moc se těším na spolupráci se všemi hráči. 

Letos budeš patřit mezi lídry kabiny, jaké máš od sebe očekávání? 
Od sebe mám taková očekávání, že musím makat jako doposud a od toho se taky budou odvíjet moje výkony. Pokud tonu budu dávat vše, tak si nebudu moct nic vyčítat, takže takový je plán. 

 
Aktuální články
Sportovní areál ve Studeněvsi byl plný slánských hokejistů

V sobotu 11.června se ve studeněvském sportovním areálu "Na haldě" konalo setkání slánských mládežnických hokejistů, jejich rodičů,...

 
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014
 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!
 
PHH
PÍSKEJ HOKEJ
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS