Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Adamem Jirákem

27.07.2022 | Redakce

Začátek srpna se nám pomalu ale jistě blíží, a my jsem si pro Vás připravili krátký rozhovor s Adamem Jirákem. Adam bude letos druhým rokem v juniorech, ale už teď se od něj očekává, že bude jedním z tahounů týmu. O tom, jak Adam tráví léto, makal na letní přípravě, anebo jak hodnotí soupeře pro novou sezónu, se můžete dočíst v našem rozhovoru. 

Červenec se pomalu blíží ke konci, jak si doposud trávil léto? 
Na začátku července jsem byl s kamarády na roadtripu v Rumunsku. Jinak si užívám léto tady v Česku a žádnou jinou dovolenou už nemám v plánu. Každopádně si užívám léto a už se těším na led. 

Letní příprava po roce pauzy znovu pod vedením staronového trenéra. Proběhla nějaká změna oproti předchozím rokům v tréninku, jak se po přípravě cítíš? 
Letní přípravu jsem nikdy neměl moc v lásce, ale je to potřeba a podle mě byla letošní příprava velice výživná. Je moc důležité, aby měla systém a člověk se pořád někam posouval a přesně tím směrem nás páni trenéři vedli, takže si myslím, že jsme všichni fyzicky parádně připraveni na další sezóny. 

Soupeři po zúžení soutěží nevypadají vůbec snadně. Na koho se ty osobně nejvíce těšíš? 
Nedokážu říct, jestli se na někoho vyloženě těším, ale snadné souboje to rozhodně nebudou. Myslím si, že máme na to udělat dobré výsledky, ale nesmíme nikoho podcenit. 

Junioři letos budou doplněni z velké části dorostenci, kteří mají za sebou úspěšný rok, jak hodnotíš jejich příchod do týmu? Těšíš se na spolupráci s některým z hráčů? 
Kluci z dorostu jsou skvělí a už máme skvělou partu. Na ledě jim to taky klape, a to si s sebou musí vzít i do juniorky. Moc se těším na spolupráci se všemi hráči. 

Letos budeš patřit mezi lídry kabiny, jaké máš od sebe očekávání? 
Od sebe mám taková očekávání, že musím makat jako doposud a od toho se taky budou odvíjet moje výkony. Pokud tonu budu dávat vše, tak si nebudu moct nic vyčítat, takže takový je plán. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník

V neděli v podvečer hostilo slánské áčko vedoucí tým skupiny Sever KLM Rakovník, který dosud ztratil pouhé tři body. Výborný bojovný...

 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.

Ve věku 51 let nás opustil dlouholetý kamarád a funkcionář klubu PETR BURDA ml. Petr ve Slaném působil nejprve jako hráč, následně jako...

 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby

Starší žáci s přehledem postoupili do nadstavbové části a čekají je týmy s velkými jmény i nevyzpytatelní soupeři. Jak kapitán týmu...

 
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců
 
Noví partneři pro HK LEV
 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa
 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Utkání
A tým | sobota 10.12.2022, 16:30
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
A tým | sobota 14.01.2023, 17:00
17. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
A tým | sobota 21.01.2023, 17:00
18. kolo
VS.
Benátky B - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS