Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Poslední hrací víkend v září je za námi

26.09.2022 | David Štechmüller

Září se nám pomalu blíží ke konci a lvíčata mají odehraný poslední hrací víkend v měsíci. Juniory čekalo první kolo se Smíchovem, starší žáci chtěli první body v Mělníku a 6. třídu čekala těžká bitva na Spartě. Pojďme si tedy shrnout, jak se nám o víkend dařilo. 

Junioři 

První kolo juniorů proběhlo v Říčanech, kde momentálně působí HC Smíchov. Junioři přijeli jako favorité. Úvod utkání byl v dobrém tempu, avšak první branka padla do naší sítě. Následně už ale byla hra pouze v režii hostí. V závěru první třetiny přišlo vyrovnání, když Matyáš Borkovec první letošní juniorskou brankou odstartoval cestu k vítězství. Od druhé třetiny jsme na ledě viděli pouze jeden tým. Několik krásných akcí vedlo k tomu, že si po prvním kole junioři připisují výhru 1:7. V dalším kole se naše nejstarší mládežnická kategorie utká se Sokolovem. 


Starší žáci

První kolo žáci odehráli s Neratovicemi, a k překvapení všech přišla porážka. Žáci v přípravě neprohráli ani jeden zápas, a tak chtěli navázat na předešlé výhry a napravit blamáž z prvního kola. V Mělníku od první chvíle jasně dominovali, a to také za pomoci šestibodového Michala Ambrožowicze (4+2). Konečný výsledek 3:12 pro HK LEV. 


6.Třída

Už by to potřebovalo vítězství. 6. třída podle očekávání odehrává velmi náročná utkání. První kolo Říčany, následovala Slávie a teď Sparta. Soupeři atraktivní, ale velmi těžcí. Úvod hry na Spartě byl naprosto snový, Adam Rous za 15 min hry dokázal nastřílet hattrick a k tomu se také přidal svými perfektními výkony v bráně Matyáš Hlavatý. Bohužel do konce první třetiny Sparta stihla vyrovnat a následně převzala tempo hry. Konečný výsledek pro Spartu 11:6. Za zmínku určitě stojí pět branek Adama Rouse, který byl neustále pro domácí nebezpečný. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře
 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS