Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci porážejí lídra tabulky

09.10.2022 | David Štechmüller

Velká prověrka pro starší žáky. Poslední utkání na neutrální půdě v Mělníku, které mělo určit, jestli si Benátky udrží bezpečný náskok na první místo v tabulce, a nebo se dostanou pod ohrožení našich Lvíčat, které mají o jeden zápas méně. 

V úvodní části zápasu naši hráči měli k soupeři respekt. Benátské dosavadní výsledky v soutěži tomu napovídaly, soupeř doposud nenašel soupeře, který by jej dokázal porazit a navíc za pět utkání nastřílel 60 branek. 
První minuty nezačaly ideálně a Benátky se během deseti minut dostaly do vedení 0:2. Konec první třetiny jsme však dokázali zkorigovat a výsledek po první třetině byl 2:3 pro hosty. 

Druhá třetina byla od začátku příjemnější, kdy hned v čase 20:17, tedy 17 vteřin po začátku třetiny, se po přihrávce Dominika Krause prosadil Tomáš Novák. Druhou třetinou se naše výkony minutu po minutě zvedaly, a tak jsme před třetí třetinou odcházeli do kabin za vyrovnaného stavu 6:6.

Poslední dvacetiminutovka znovu s parádním startem, kde ve druhé minutě skóroval Matěj Šedivý. V první polovině třetí třetiny žáci dokázali vstřelit další dvě branky a skvělým týmovým výkonem si tak dokráčeli do čela tabulky starších žáků. 

Podrobný zápis ze zápasu naleznete v odkazu. 

https://stredocesky.ceskyhokej.cz/detail-zapasu/44445

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Hraj za LVY

Naše mládež se zapojila do celorepublikové soutěže společnosti Kaufland, ve které soupeří s týmy z vybraného regionu o hodnotné ceny v...

 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"

Už třetím rokem má Vojta Hedbávný pod svým vedením brankáře celé mládeže HK LEV Slaný. K tomu zvládá cestovat po světě a sbírat...

 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"

Marko Valenčić odstartuje ve Slaném svou čtvrtou sezónu. Jak hodnotí své dosavadní působení v klubu, a jaké jsou jeho další plány v...

 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS