Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým v říjnu poprvé doma

13.10.2022 | David Štechmüller

Střecha opravena, led připraven. Náš A tým po dlouhé odmlce konečně bude hrát doma a během osmi dnů odehraje tři utkání před vlastními fanoušky. 

Vlašim, Popovice a Žebrák. Tato trojice zavítá tento měsíc na slánský stadion. Jak hodnotí přípravu a budoucí čtyři  zápasy října hlavní trenér Stanislav Veselý? 

"Od úterý 11.10. jsme se vrátili zpět na domácí stadion a začínáme přípravu na nadcházející čtyři utkání v KLM. V neděli odjíždíme k velmi těžkému soupeři z Kolína. Příští víkend už konečně přivítáme soupeře z Vlašimi na našem stadionu. Hned na to v pátek hrajeme odložený zápas s týmem Velkých Popovic a na závěr měsíce nás čeká opět doma nevyzpytatelný soupeř ze Žebráku. 

Čekají nás čtyři těžká utkání. Tři z nich v našem domácím prostředí. Chtěl bych tímto pozvat fanoušky slánského hokeje, aby nás přišli podpořit a užili si konečně hokej ve Slaném." 

Stanislav Veselý 
Hlavní trenér mužů

 
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS