Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře

15.11.2022 | David Štechmüller

Těžký soupeř ze sousedního města přijel do Slaného. Kralupy dlouhodobě hrají o přední příčky ligy a není tomu jinak ani letos. Domácí však chtěli navázat na dobré výsledky a cílem bylo favorita zaskočit a vzít si ze zápasu nějaký bod. 

Začátek zápasu hosté začali ve vysokém tempu. První branku však v 6. minutě utkání trefil domácí Ujfaluši a poslal domácí do vedení. Kralupy dokázali odpovědět v druhé polovině první třetiny dvěma góly a stav utkání otočili ve svůj prospěch. V závěru první třetiny využil přesilovou hru domácí kapitán Sekerka a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 2:2. 

Druhá třetina nabídla opět velký boj, ale ani ta nám nenapověděla, kdo by si dnes mohl vzít plný počet bodů. Po druhé třetině, kdy oba týmy přidali jednu branku zůstal opět vyrovnaný stav 3:3.

V závěrečné dvacetiminutovce jsme mohli sledovat hru především v obranném pásmu domácích. Kralupy měli hned několik šancí na to, aby utkání překlopili na svou stranu. Domácí však velkou obětavostí v obraně podpořenou skvělým výkonem brankáře Matouška stále drželi vyrovnaný výsledek a vše nasvědčovalo tomu, že se bude prodlužovat. V čase 59:02 se ale ocitl před brankou domácí hráč Daniel Kolář, který nečekanou střelou překonal brankáře Kralup a těsně před koncem základní hrací doby zajistil zisk plného počtu bodů pro domácí Lvy! 

A tým se díky této výhře posouvá na třetí místo skupiny sever před Mělník a už ve čtvrtek 17.11. vyzve doma tým Benátky "B". 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS