Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře

15.11.2022 | David Štechmüller

Těžký soupeř ze sousedního města přijel do Slaného. Kralupy dlouhodobě hrají o přední příčky ligy a není tomu jinak ani letos. Domácí však chtěli navázat na dobré výsledky a cílem bylo favorita zaskočit a vzít si ze zápasu nějaký bod. 

Začátek zápasu hosté začali ve vysokém tempu. První branku však v 6. minutě utkání trefil domácí Ujfaluši a poslal domácí do vedení. Kralupy dokázali odpovědět v druhé polovině první třetiny dvěma góly a stav utkání otočili ve svůj prospěch. V závěru první třetiny využil přesilovou hru domácí kapitán Sekerka a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 2:2. 

Druhá třetina nabídla opět velký boj, ale ani ta nám nenapověděla, kdo by si dnes mohl vzít plný počet bodů. Po druhé třetině, kdy oba týmy přidali jednu branku zůstal opět vyrovnaný stav 3:3.

V závěrečné dvacetiminutovce jsme mohli sledovat hru především v obranném pásmu domácích. Kralupy měli hned několik šancí na to, aby utkání překlopili na svou stranu. Domácí však velkou obětavostí v obraně podpořenou skvělým výkonem brankáře Matouška stále drželi vyrovnaný výsledek a vše nasvědčovalo tomu, že se bude prodlužovat. V čase 59:02 se ale ocitl před brankou domácí hráč Daniel Kolář, který nečekanou střelou překonal brankáře Kralup a těsně před koncem základní hrací doby zajistil zisk plného počtu bodů pro domácí Lvy! 

A tým se díky této výhře posouvá na třetí místo skupiny sever před Mělník a už ve čtvrtek 17.11. vyzve doma tým Benátky "B". 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
Celý tým táhne za jeden provaz. Letos chceme play off
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS