Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

20.11.2022 | David Štechmüller

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na silné vyzyvatele, mezi nimiž jsou například obě pražská "S".

Žáci neměli začátek ligy ideální. Po 100% přípravě, kdy nenašli přemožitele, okamžitě narazili. První kolo ligy prohrávají. Očividně ale tato prohra měla dobrý dopad na náš tým, který až do posledního kola nenašel soupeře, který by byl schopen našim Lvíčatům sebrat body. Až v posledním kole na ledě Benátek přišla druhá porážka. I přes dvě prohry žáci však skupinu vyhrávají. Celkem z dvanácti zápasů jich deset vyhráli, a stihli v nich nastřílet neuvěřitelných 135 branek. 
Předposledním listopadovým víkendem začíná nadstavba pro týmy, a to z celkem čtyř skupin, které se umístili na prvních třech místech ve Středočeském kraji. Společně s našimi Lvíčaty postoupili z naší skupiny druhé Benátky a třetí Letňany. Slaný se může těšit i na nové soupeře, jako jsou Sparta Praha, Slavia Praha, Hvězda Praha, Kolín, Kobra Praha, Sedlčany, Kralupy, Poděbrady a Říčany. 

První kolo se již odehrálo na ledě Kralup, kde i bez absence nejproduktivnějšího hráče Tomáše Nováka žáci berou bod za remízu 4:4. 


Těšíme se na další napínavá utkání a věříme, že žáci budou chtít potvrdit formu z předešlé skupiny. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Utkání
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | úterý 14.02.2023, 19:30
11. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS