Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

20.11.2022 | David Štechmüller

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na silné vyzyvatele, mezi nimiž jsou například obě pražská "S".

Žáci neměli začátek ligy ideální. Po 100% přípravě, kdy nenašli přemožitele, okamžitě narazili. První kolo ligy prohrávají. Očividně ale tato prohra měla dobrý dopad na náš tým, který až do posledního kola nenašel soupeře, který by byl schopen našim Lvíčatům sebrat body. Až v posledním kole na ledě Benátek přišla druhá porážka. I přes dvě prohry žáci však skupinu vyhrávají. Celkem z dvanácti zápasů jich deset vyhráli, a stihli v nich nastřílet neuvěřitelných 135 branek. 
Předposledním listopadovým víkendem začíná nadstavba pro týmy, a to z celkem čtyř skupin, které se umístili na prvních třech místech ve Středočeském kraji. Společně s našimi Lvíčaty postoupili z naší skupiny druhé Benátky a třetí Letňany. Slaný se může těšit i na nové soupeře, jako jsou Sparta Praha, Slavia Praha, Hvězda Praha, Kolín, Kobra Praha, Sedlčany, Kralupy, Poděbrady a Říčany. 

První kolo se již odehrálo na ledě Kralup, kde i bez absence nejproduktivnějšího hráče Tomáše Nováka žáci berou bod za remízu 4:4. 


Těšíme se na další napínavá utkání a věříme, že žáci budou chtít potvrdit formu z předešlé skupiny. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře

Těžký soupeř ze sousedního města přijel do Slaného. Kralupy dlouhodobě hrají o přední příčky ligy a není tomu jinak ani letos....

 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
Celý tým táhne za jeden provaz. Letos chceme play off
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS