Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

20.11.2022 | David Štechmüller

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na silné vyzyvatele, mezi nimiž jsou například obě pražská "S".

Žáci neměli začátek ligy ideální. Po 100% přípravě, kdy nenašli přemožitele, okamžitě narazili. První kolo ligy prohrávají. Očividně ale tato prohra měla dobrý dopad na náš tým, který až do posledního kola nenašel soupeře, který by byl schopen našim Lvíčatům sebrat body. Až v posledním kole na ledě Benátek přišla druhá porážka. I přes dvě prohry žáci však skupinu vyhrávají. Celkem z dvanácti zápasů jich deset vyhráli, a stihli v nich nastřílet neuvěřitelných 135 branek. 
Předposledním listopadovým víkendem začíná nadstavba pro týmy, a to z celkem čtyř skupin, které se umístili na prvních třech místech ve Středočeském kraji. Společně s našimi Lvíčaty postoupili z naší skupiny druhé Benátky a třetí Letňany. Slaný se může těšit i na nové soupeře, jako jsou Sparta Praha, Slavia Praha, Hvězda Praha, Kolín, Kobra Praha, Sedlčany, Kralupy, Poděbrady a Říčany. 

První kolo se již odehrálo na ledě Kralup, kde i bez absence nejproduktivnějšího hráče Tomáše Nováka žáci berou bod za remízu 4:4. 


Těšíme se na další napínavá utkání a věříme, že žáci budou chtít potvrdit formu z předešlé skupiny. 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS