Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Noví partneři pro HK LEV

24.11.2022 | David Štechmüller

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili dva nové, a to Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR 211 a Jagrteam.

V průběhu nové sezóny se klub, i za pomoci a spolupráce s ŠHT, dostal do podvědomí dvou nových partnerů. Pro klub je podpora těchto dvou nových organizací obrovským přínosem, a naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce. První společná akce proběhla s Jagrteamem u nových bund značky TRUE. Dlouhodobá debata ohledně zimního oblečení pro naše Lvíčata byla velice náročná, a ideální představa vzhledu bund ne a ne přijít. Naštěstí ve správný čas proběhla právě první spolupráce, a díky tomu naši hráči a trenéři  dnes mohou oblékat bundy TRUE s pomocí Jagrteamu. 
Pojišťovnu 211 jste mohli už v posledních měsících zaznamenat v týdenních programech nebo i na plakátech Atýmu, a to po různých částech města. 211 v současné době podporuje ve velkém sportovní aktivity jak v malých klubech, tak na mezinárodní scéně. Jsme velice rádi, že náš klub stal jejíž součástí, a v brzké době vám jistě představíme i projekty, které se uskuteční právě s 211. 

Oběma partnerům děkujeme za skvělou spolupráci a věříme, že náš klub za jejich nové podpory bude dál růst a podporovat sport v našem městě. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Vítej trenére!

Tým trenérů slánských Lvů je kompletní! Poslední tým Lva, který neznal jméno hlavního trenéra pro nadcházející sezónu byl tým...

 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků

31.3.2023 byl den, kdy HK LEV Slaný navštívilo největší počet fanoušků během utkání mládeže. Přes 440 žáků z nedaleké 3.ZŠ Slaný...

 
Žáci skončili na druhém místě

Sezóna je u konce a s ní i boj starších žáků o prvenství v nadstavbové skupině, které bylo do poslední chvíle s otazníkem, kdo bude...

 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Benefiční utkání
 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS