Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Noví partneři pro HK LEV

24.11.2022 | David Štechmüller

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili dva nové, a to Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR 211 a Jagrteam.

V průběhu nové sezóny se klub, i za pomoci a spolupráce s ŠHT, dostal do podvědomí dvou nových partnerů. Pro klub je podpora těchto dvou nových organizací obrovským přínosem, a naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce. První společná akce proběhla s Jagrteamem u nových bund značky TRUE. Dlouhodobá debata ohledně zimního oblečení pro naše Lvíčata byla velice náročná, a ideální představa vzhledu bund ne a ne přijít. Naštěstí ve správný čas proběhla právě první spolupráce, a díky tomu naši hráči a trenéři  dnes mohou oblékat bundy TRUE s pomocí Jagrteamu. 
Pojišťovnu 211 jste mohli už v posledních měsících zaznamenat v týdenních programech nebo i na plakátech Atýmu, a to po různých částech města. 211 v současné době podporuje ve velkém sportovní aktivity jak v malých klubech, tak na mezinárodní scéně. Jsme velice rádi, že náš klub stal jejíž součástí, a v brzké době vám jistě představíme i projekty, které se uskuteční právě s 211. 

Oběma partnerům děkujeme za skvělou spolupráci a věříme, že náš klub za jejich nové podpory bude dál růst a podporovat sport v našem městě. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře

Těžký soupeř ze sousedního města přijel do Slaného. Kralupy dlouhodobě hrají o přední příčky ligy a není tomu jinak ani letos....

 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
Celý tým táhne za jeden provaz. Letos chceme play off
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS