Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slánský zimní stadion zlákal na svůj led 35 nových hokejových nadšenců

25.11.2022 | David Štechmüller

Ve čtvrtek 24. listopadu od 16:00 se konala na našem zimním stadionu další akce "Pojď hrát hokej". Slánský hokej patří již tradičně k pořadatelům této celorepublikové náborové akce, která je organizovaná v rámci projektu " Týden hokeje" ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. 

Skvělá propagace, která projektu předcházela, a ke které byly využity všechny možné moderní či tradiční prostředky - vylepování plakátů, zveřejňování na moderních sociálních sítích, webových stránkách, ale hlavně nejdůležitější - osobní návštěvy škol a školek, přilákala tentokrát 35 nových nadšených dětí. 
Nově byla registrace účastníků převedena do elektronické podoby. Asistentky ochotně pomáhaly s vyplněním registračního formuláře pomocí URL adresy nebo QR kódu, seznámily rodiče s průběhem a programem akce a nedočkavé děti obdařily upomínkovými předměty. Poté již více než tři desítky dětí vstoupilo na led a okusilo lední hokej ve Slaném. Pod taktovkou zkušených trenérů si mohli všichni zájemci formou her a zábavy vyzkoušet své první kroky na ledě a seznámit se s hokejovými začátky. 

Prezentace rodičům byla také letos zmodernizována. Díky naší nové světelné tabuli byla přednesena poprvé přímo na ledě. Zde se všichni rodiče dozvěděli - proč je sport a pohyb pro zdravý vývoj dětí důležitý. Co přináší stát se hokejistou a s jakými nároky je tento jeden z nejoblíbenějších českých sportů spojen. Seznámili se s organizací slánského hokeje, přípravou tréninkových procesů dětí a mládeže v klubu, ale také jaké výhody jsou v současnosti novým malým hokejistům vytvářeny a umožněny. Zejména zapůjčení kompletní hokejové výstroje pro nové členy je pro rodiče i hráče lákavým příspěvkem a výrazně přispívá nárůstu členské základny ledního hokeje v posledních letech. 

Menším zpestřením pro rodiče i děti byla možnost osobně si sáhnout a vyfotit se s originálem letošní bronzové medaile z MS v ledním hokeji. Tuto trofej nám na akci zapůjčil Marko Valenčić, který je nejen sportovní ředitel slánského klubu ale také se jako člen českého reprezentačního týmu zúčastnil letošního MS ve Finsku odkud si přivezl cennou bronzovou medaili. 

Nadšené tváře dětí, které projevovaly radost z nejen ze získaných dárků, ale hlavně z prožité povedené akce, byly odměnou všem za skvěle odvedenou práci. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Noví partneři pro HK LEV

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili...

 
Starší žáci postupují do nadstavbové části z prvního místa

Ročník 2010/2009 hrající ligu starších žáků B postoupil s Benátkami a s Letňany z prvního místa skupiny.  Může se tak těšit na...

 
Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře

Těžký soupeř ze sousedního města přijel do Slaného. Kralupy dlouhodobě hrají o přední příčky ligy a není tomu jinak ani letos....

 
Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy
 
Jedenáctý Týden hokeje ve Slaném!
 
Sekerka pěti body dovedl áčko k výhře s Vlašimí
 
Junioři porazili v dohrávce Kralupy
 
Áčko veze z Kolína bod
 
Junioři začali na domácím stadionu výhrou
 
Celý tým táhne za jeden provaz. Letos chceme play off
 
PHH
Utkání
A tým | neděle 27.11.2022, 16:00
12. kolo
VS.
Slaný - Černošice
 
A tým | neděle 04.12.2022, 17:00
13. kolo
VS.
Slaný - Rakovník
 
A tým | neděle 11.12.2022, 17:00
14. kolo
VS.
Slaný - Mělník
 
A tým | sobota 17.12.2022, 17:00
15. kolo
VS.
Poděbrady - Slaný
 
A tým | neděle 08.01.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Kutná Hora
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS