Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby

28.11.2022 | David Štechmüller

Starší žáci s přehledem postoupili do nadstavbové části a čekají je týmy s velkými jmény i nevyzpytatelní soupeři. Jak kapitán týmu Dominik Kraus hodnotí tým v současné fázi sezóny, a jaké vidí cíle na následující část? Přečtěte si náš rozhovor. 

Dominiku, máte za sebou první část sezóny, jak hodnotíš tým po postupu z prvního místa? 
Od začátku sezóny, už od přípravných zápasů, jsme přistupovali ke každému utkání s respektem a zodpovědností, odměnou nám bylo první místo ve skupině. Tým celkově hodnotím pozitivně. 

Týmu se daří ve spousta faktorech hry, jaká je podle tebe letos nejsilnější stránka týmu? 
Obecně celý tým společně s obranou začal podporovat útočnou hru a to bylo vidět i na naší produktivitě. Další silný faktor jsou samozřejmě naši trenéři Pavel Štechmüller a Šimon Dolejší, kteří vedou tým k disciplíně, a pak se to odvíjí v zápasech a na trénincích. 

Najde se něco v čem vidíš naopak prostor pro zlepšení? 
Těžko se teď něco vytýká, protože si myslím, že hrajeme jako dobře sehraný tým, ale občas nehrajeme na 100% celý zápas, a to by se mohlo dopilovat. 

V nadstavbové části vás čekají zvučná jména soupeřů. Na koho se nejvíce těšíš? 
Nejvíce se samozřejmě těším na Spartu a Slávii, abychom mohli poměřit síly s týmy z extraligy. Bude to pro nás velká zkušenost. 

Jaké cíle si dává tým do druhé části soutěže? 
Určitě bychom chtěli vyhrát i tuto skupinu, což víme, že bude velmi těžké. Každopádně když budeme pokračovat ve stejných výkonech jako doposud, tak máme šanci uspět. 

A co tvé osobní cíle? 
Můj osobní cíl je hrát hokej na vyšší úrovni. 

Jsi kapitánem starších žáků a mladší brácha Patrik je letos prvně také kapitánem v 5.třídě. Předáváš jako zkušenější doma nějaké rady? 
Když byl Patrik zvolen kapitánem, ptal se mě, co by měl jako kapitán dělat. Když se jdu ve svém volném čase na bráchu podívat na zápas, poté mu rád poradím, co a jak by měl dělat lépe. Máme spolu velmi dobrý vztah a já se mu vždy snažím pomoci.  
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Utkání
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | úterý 14.02.2023, 19:30
11. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS