Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby

28.11.2022 | David Štechmüller

Starší žáci s přehledem postoupili do nadstavbové části a čekají je týmy s velkými jmény i nevyzpytatelní soupeři. Jak kapitán týmu Dominik Kraus hodnotí tým v současné fázi sezóny, a jaké vidí cíle na následující část? Přečtěte si náš rozhovor. 

Dominiku, máte za sebou první část sezóny, jak hodnotíš tým po postupu z prvního místa? 
Od začátku sezóny, už od přípravných zápasů, jsme přistupovali ke každému utkání s respektem a zodpovědností, odměnou nám bylo první místo ve skupině. Tým celkově hodnotím pozitivně. 

Týmu se daří ve spousta faktorech hry, jaká je podle tebe letos nejsilnější stránka týmu? 
Obecně celý tým společně s obranou začal podporovat útočnou hru a to bylo vidět i na naší produktivitě. Další silný faktor jsou samozřejmě naši trenéři Pavel Štechmüller a Šimon Dolejší, kteří vedou tým k disciplíně, a pak se to odvíjí v zápasech a na trénincích. 

Najde se něco v čem vidíš naopak prostor pro zlepšení? 
Těžko se teď něco vytýká, protože si myslím, že hrajeme jako dobře sehraný tým, ale občas nehrajeme na 100% celý zápas, a to by se mohlo dopilovat. 

V nadstavbové části vás čekají zvučná jména soupeřů. Na koho se nejvíce těšíš? 
Nejvíce se samozřejmě těším na Spartu a Slávii, abychom mohli poměřit síly s týmy z extraligy. Bude to pro nás velká zkušenost. 

Jaké cíle si dává tým do druhé části soutěže? 
Určitě bychom chtěli vyhrát i tuto skupinu, což víme, že bude velmi těžké. Každopádně když budeme pokračovat ve stejných výkonech jako doposud, tak máme šanci uspět. 

A co tvé osobní cíle? 
Můj osobní cíl je hrát hokej na vyšší úrovni. 

Jsi kapitánem starších žáků a mladší brácha Patrik je letos prvně také kapitánem v 5.třídě. Předáváš jako zkušenější doma nějaké rady? 
Když byl Patrik zvolen kapitánem, ptal se mě, co by měl jako kapitán dělat. Když se jdu ve svém volném čase na bráchu podívat na zápas, poté mu rád poradím, co a jak by měl dělat lépe. Máme spolu velmi dobrý vztah a já se mu vždy snažím pomoci.  
Aktuální články
Úspěch ročníku 2014

Fantastického výsledku dosáhl ročník 2014 na open air finálovém turnaji celorepublikového turnaje Harfa CUP pořádaném republikovým svazem...

 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!

V pátek 26.ledna se ve slánském divadle rozdávaly ceny pro nejúspěšnější sportovce Slaného za rok 2023. I hokejový Lev měl své...

 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice....

 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod
 
Cesta hokejového bojovníka 2
 
Hraj za LVY
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS