Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha

17.12.2022 | David Štechmüller

V sobotu 18.12. se starší žáci postavili na domácí půdě proti Slávii Praha. Stejný den A tým vyrazil do Poděbrad na poslední utkání roku 2022 hned s pěticí juniorů z níž dva hráči debutovali. 

V 11:45 na zimní stadionu ve Slaném se starší žáci utkali se Slávií Praha. Velké utkání, na které se všichni hráči těšili dopadlo na výbornou. Po skvělém týmovém výkonu v předposledním utkání roku 2022 žáci berou důležité 2 body  a dotahují se na dělené druhé místo v tabulce společně s Letci z Letňan a Slávií Praha. Za zmínku stojí také to, že se v bráně Lvů představil hráč ročníku 2011 Matyáš Hlavatý, který potvrdil svou formu ze své kategorie 6.tříd a pomohl, tak k vítězství. 

A tým se dnes utkal s týmem z Poděbrad. I když je potřeba zmínit výrazně oslaben. Chybějící útočná síla Ujfaluši, Fabiánek, Kadlec nebo Suda byla doplněna hned pěticí juniorů. Hned dva z nich dnes debutovali a to Matyáš Borkovec a Petr Burda. Navzdory marodce na Poděbrady nebyl nalezen recept a domácí vítězstvím 7:5 potvrdil roli favorita. Nelze však přehlédnou jednu věc, a to že jeden z juniorů konkrétně Jan Dolejší dnes poprvé skóroval za muže a to dokonce třikrát! Parádní počin byl bohužel zastíněn porážkou, ale věříme, že to je jen začátek cesty našich mladých hráčů, kteří se začínají úspěšně zapojovat do dospělé kategorie. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata

Poznej starší Lvíčata, užij si s nimi ve čtvrtek 26.1. společný trénink, který si pro tebe nachystali a přiveď i svého kamaráda. 

 
Výhra áčka i juniorky

V neděli se na slánském stadionu nejdříve představili junioři Lvů, kteří v derby přivítali kladenskou PZ, odpoledne pak áčko hostilo...

 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Áčko porazilo lídra tabulky Rakovník
 
ZEMŘEL PETR BURDA ml.
 
Kapitán starších žáků Dominik Kraus hodnotí postup do nadstavby
 
Utkání
A tým | neděle 12.02.2023, 17:00
21. kolo
VS.
Slaný - Hvězda
 
A tým | úterý 14.02.2023, 19:30
11. kolo
VS.
Žabonosy - Slaný
 
A tým | sobota 18.02.2023, 17:00
22. kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS