Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žádné utkání Lvů už vám neunikne

11.02.2023 | Redakce

Klub HK LEV podepsal v uplynulých dnech smlouvu o spolupráci se společností PERINVEST, která pomocí jejich projektu CZECHICEHOCKEY.TV přináší hokej od nejmladších po nejstarší kategorie až k Vám domů.

V praxi se jedná o kameru, řízenou umělou inteligencí, která přenáší ve velmi vysoké kvalitě a včetně zvuku všechna mistrovská utkání a turnaje, které se hrají na slánském stadionu a dalších stadionech v ČR, které jsou vybaveny touto kamerou.
Uživatel si tak zakoupí předplatné (320,-Kč/měsíc nebo 1990,-Kč/rok) a má možnost živě sledovat všechna mistrovská utkání a to i zpětně. V případě minihokeje dokáže kamera snímat obě hřiště (uživatel si pouze vybere, které hřiště chce sledovat)
Kamera je vybavena mikrofonem, tudíž zajišťuje přenos kvalitního zvuku a navíc kamera snímá hru (umělá inteligence kamery nahrazuje živého kameramana), resp. místa hřiště, kde se skutečně hraje.
Tato streamovací služba je k dispozici i jako mobilní aplikace. 
Bližší informace včetně možnosti zakoupení předplatného naleznete zde.
Ukázku hry na celé hřiště  naleznete zde
1. Ukázku minihokeje naleznete zde
2. Ukázku minihokeje naleznete zdePůvodní kamera, která je na stadionu instalovaná s přístupem přes náš web, zůstává samozřejmě nadále funkční.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Hraj za LVY

Naše mládež se zapojila do celorepublikové soutěže společnosti Kaufland, ve které soupeří s týmy z vybraného regionu o hodnotné ceny v...

 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"

Už třetím rokem má Vojta Hedbávný pod svým vedením brankáře celé mládeže HK LEV Slaný. K tomu zvládá cestovat po světě a sbírat...

 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"

Marko Valenčić odstartuje ve Slaném svou čtvrtou sezónu. Jak hodnotí své dosavadní působení v klubu, a jaké jsou jeho další plány v...

 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Benefiční utkání
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS