Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Žádné utkání Lvů už vám neunikne

11.02.2023 | Redakce

Klub HK LEV podepsal v uplynulých dnech smlouvu o spolupráci se společností PERINVEST, která pomocí jejich projektu CZECHICEHOCKEY.TV přináší hokej od nejmladších po nejstarší kategorie až k Vám domů.

V praxi se jedná o kameru, řízenou umělou inteligencí, která přenáší ve velmi vysoké kvalitě a včetně zvuku všechna mistrovská utkání a turnaje, které se hrají na slánském stadionu a dalších stadionech v ČR, které jsou vybaveny touto kamerou.
Uživatel si tak zakoupí předplatné (320,-Kč/měsíc nebo 1990,-Kč/rok) a má možnost živě sledovat všechna mistrovská utkání a to i zpětně. V případě minihokeje dokáže kamera snímat obě hřiště (uživatel si pouze vybere, které hřiště chce sledovat)
Kamera je vybavena mikrofonem, tudíž zajišťuje přenos kvalitního zvuku a navíc kamera snímá hru (umělá inteligence kamery nahrazuje živého kameramana), resp. místa hřiště, kde se skutečně hraje.
Tato streamovací služba je k dispozici i jako mobilní aplikace. 
Bližší informace včetně možnosti zakoupení předplatného naleznete zde.
Ukázku hry na celé hřiště  naleznete zde
1. Ukázku minihokeje naleznete zde
2. Ukázku minihokeje naleznete zdePůvodní kamera, která je na stadionu instalovaná s přístupem přes náš web, zůstává samozřejmě nadále funkční.

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?

Téměř všechny soutěže jsou u konce. Dohrálo áčko, junioři, šestá i pátá třída. Ve hře, ale zůstávají kategorie deváté třídy a...

 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!

Po čtvrteční prohře na domácím ledě (1:2pp)  sehrál dnes první tým Lvů odvetné utkání čtvrtfinále RLM na ledě Kralup. V...

 
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS