Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!

04.03.2023 | Redakce

Po čtvrteční prohře na domácím ledě (1:2pp)  sehrál dnes první tým Lvů odvetné utkání čtvrtfinále RLM na ledě Kralup. V Kralupech jsme zaslouženě vyhráli a čtvrtfinálová série se tak rozhodne v neděli na našem stadionu, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT!

Ve čtvrtek jsem doma dokázali vstřelit soupeři pouze jediný gól a první utkání série hrané na dvě vítězství opanovali kralupští, kteří nás nejtěsnějším rozdílem porazili - 1:2 po prodloužení.
Ani v odvetě jsme do utkání nevstoupili ideálně. Po první třetině jsme prohrávali 1:0 a domácí měli více ze hry. Ve druhé třetině se obraz hry otočil, domácí jsme začali přehrávat a otočili jsme i stav utkání, když se ve druhé části prosadil Běhal a Ujfaluši  (na obě branky přihrával Sekerka).
Ve druhé minutě závěrečné části se sice domácím podařilo vyrovnat, ale o minutu později vrátil Lvům vedení junior Borkovec, kterému přihrával Hanzlík a o 73 vteřin později vstřelil svoji druhou branku Petr Ujfaluši, kterého vyslal do samostatného úniku Vodička. Pět a půl minuty před koncem domácí ještě snížili na rozdíl jediné branky, ale nic víc jsme již soupeři nedovolili a po výhře 3:4 se tak o postupujícím rozhodne v neděli ve Slaném.

Utkání začíná v 17:30hod

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?

Téměř všechny soutěže jsou u konce. Dohrálo áčko, junioři, šestá i pátá třída. Ve hře, ale zůstávají kategorie deváté třídy a...

 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne

Klub HK LEV podepsal v uplynulých dnech smlouvu o spolupráci se společností PERINVEST, která pomocí jejich projektu CZECHICEHOCKEY.TV...

 
Benefiční utkání

Dne 12.2.2023 proběhne benefiční utkání pro na podporu rodiny člena klubu, kterou zastihla smutná událost v podobě vážné nemoci ALS. Klub...

 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
Sbírka pro maminku malého slánského hokejisty
 
Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha
 
Stanislav Lapáček ukončí v sobotu kariéru
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS