Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!

04.03.2023 | Redakce

Po čtvrteční prohře na domácím ledě (1:2pp)  sehrál dnes první tým Lvů odvetné utkání čtvrtfinále RLM na ledě Kralup. V Kralupech jsme zaslouženě vyhráli a čtvrtfinálová série se tak rozhodne v neděli na našem stadionu, PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT!

Ve čtvrtek jsem doma dokázali vstřelit soupeři pouze jediný gól a první utkání série hrané na dvě vítězství opanovali kralupští, kteří nás nejtěsnějším rozdílem porazili - 1:2 po prodloužení.
Ani v odvetě jsme do utkání nevstoupili ideálně. Po první třetině jsme prohrávali 1:0 a domácí měli více ze hry. Ve druhé třetině se obraz hry otočil, domácí jsme začali přehrávat a otočili jsme i stav utkání, když se ve druhé části prosadil Běhal a Ujfaluši  (na obě branky přihrával Sekerka).
Ve druhé minutě závěrečné části se sice domácím podařilo vyrovnat, ale o minutu později vrátil Lvům vedení junior Borkovec, kterému přihrával Hanzlík a o 73 vteřin později vstřelil svoji druhou branku Petr Ujfaluši, kterého vyslal do samostatného úniku Vodička. Pět a půl minuty před koncem domácí ještě snížili na rozdíl jediné branky, ale nic víc jsme již soupeři nedovolili a po výhře 3:4 se tak o postupujícím rozhodne v neděli ve Slaném.

Utkání začíná v 17:30hod

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Hraj za LVY

Naše mládež se zapojila do celorepublikové soutěže společnosti Kaufland, ve které soupeří s týmy z vybraného regionu o hodnotné ceny v...

 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"

Už třetím rokem má Vojta Hedbávný pod svým vedením brankáře celé mládeže HK LEV Slaný. K tomu zvládá cestovat po světě a sbírat...

 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"

Marko Valenčić odstartuje ve Slaném svou čtvrtou sezónu. Jak hodnotí své dosavadní působení v klubu, a jaké jsou jeho další plány v...

 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Benefiční utkání
 
Utkání
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS