Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?

20.03.2023 | David Štechmüller

Téměř všechny soutěže jsou u konce. Dohrálo áčko, junioři, šestá i pátá třída. Ve hře, ale zůstávají kategorie deváté třídy a starších žáků, kteří sezónu ukončí až začátkem dubna. 

Zůstaňme u starších žáků. Do konce soutěže zbývají 4 utkání a Lvíčata mají pořád ve svých rukou možnost získání titulu. Nekompromisní tažení 14 zápasů bez pořážky s celkovým skóre 151 vstřelených branek a 56 obdržených na domácím stadionu sice minulý víkend ukončili Říčany, ale i přes tuto porážku žáci za předpokladu čtyř výher ve čtyřech utkání dokráčí k prvnímu místu.


Skvělý týmový výkon podporují i individuální výkony elitní dvojice Dominik Kraus a Tomáš Novák, kteří vládnou všem možným statistikám soutěže. Nedílnou součástí týmu jsou v posledních zápasech i dva benjamínci Adam Rous a Zbyněk Podpěra. Oba hráči ročníku 2011 se potkávají na ledě i s o dva roky staršími hráči, ale na hře žádné rozdíly nejsou znát a kluci dnes velkou měrou přispívají na úspěchu týmu.


Přestože je zisk prvenství ve vlastních rukou, tak cesta za prvním místem nebude jednoduchá. Ze čtyř utkání žáci odehrají tři venku (Sedlčany, Kobra a Hvězda Praha) a poslední domácí utkání 2.4. znovu vyzvou Sedlčany. 


Povede se klukům dokráčet pro tak vytoužený titul v konkurenci týmů jako je Sparta Praha, Slavia Praha a další? To už brzy zjistíme, ale jisté je, že už teď si naše Lvíčata udělali velké jméno a mají za sebou fantastickou sezónu! 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Vítej trenére!

Tým trenérů slánských Lvů je kompletní! Poslední tým Lva, který neznal jméno hlavního trenéra pro nadcházející sezónu byl tým...

 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků

31.3.2023 byl den, kdy HK LEV Slaný navštívilo největší počet fanoušků během utkání mládeže. Přes 440 žáků z nedaleké 3.ZŠ Slaný...

 
Žáci skončili na druhém místě

Sezóna je u konce a s ní i boj starších žáků o prvenství v nadstavbové skupině, které bylo do poslední chvíle s otazníkem, kdo bude...

 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Benefiční utkání
 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS