Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Školní utkání sledovalo přes 440 žáků

07.04.2023 | David Štechmüller

31.3.2023 byl den, kdy HK LEV Slaný navštívilo největší počet fanoušků během utkání mládeže. Přes 440 žáků z nedaleké 3.ZŠ Slaný se dorazilo podívat na své kamarády, a zároveň spolužáky, kteří vyzvali v tomto exhibičním utkání Rytíře z Kladna. 

Školní utkání, které bylo naplánované a domluvené ve spolupráci se 3. ZŠ Slaný, která je našemu klubu nejvíce blízka, se odehrálo na závěr letošní sezóny pro bezmála 550 fanoušků. Z toho téměř 450 z nich byly děti z 3.ZŠ. Na úvod bychom rádi poděkovali celé škole, za jejich fantastický přístup a pomoc v tomto utkání, bez nich by taková akce nebyla nikdy možná. 

Utkání začínalo v 9:55, ale už v půl desáté na stadion začaly přicházet děti v doprovodu svých učitelů. Mnoho dětí mělo dokonce vyrobeno transparenty, kterými mohly podporovat své kamarády. Za tým HK LEV totiž nastoupilo celkem deset z patnácti hráčů, kteří jsou žáky této školy. 

Úvod utkání zahájila krasobruslařka Ella Šubrtová, která je též žákyní školy, a svým krásným představením odstartovala celou akci. 

Během přestávkového programu proběhly All stars hry pro hráče obou týmů. Hrálo se o nejlepšího střelce, nejrychlejšího hráče a nejlepšího brankáře. Program byl o přestávku věnován i fanouškům, kdy čtyři vybraní žáci mohli jít na led soutěžit o zajímavé klubové ceny. Cíl soutěže byl jasný - z modré čáry zakončit do prázdné branky. 

Celý průběh utkání doprovázela dechberoucí atmosféra fanoušků, kteří dokázali po celou dobu podporovat naše hráče. Odměnou za jejich skvělé fandění byla výhra domácích 6:5 a s vítěznou náladou se mohlo odcházet domů. 

Věříme, že celá akce byla zážitkem nejen pro hráče, ale také fanoušky v hledišti, a slánský hokej tak bude v oblibě pro ještě více dětí z našeho města. Pevně věříme, že se akce podaří zopakovat a všichni se společně znovu setkáme na závěr další sezóny. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Vítej trenére!

Tým trenérů slánských Lvů je kompletní! Poslední tým Lva, který neznal jméno hlavního trenéra pro nadcházející sezónu byl tým...

 
Žáci skončili na druhém místě

Sezóna je u konce a s ní i boj starších žáků o prvenství v nadstavbové skupině, které bylo do poslední chvíle s otazníkem, kdo bude...

 
Zvítězí starší žáci v nadstavbové části?

Téměř všechny soutěže jsou u konce. Dohrálo áčko, junioři, šestá i pátá třída. Ve hře, ale zůstávají kategorie deváté třídy a...

 
Áčko zvítězilo v Kralupech a čtvrfinálovou sérii vrací do Slaného!
 
Žádné utkání Lvů už vám neunikne
 
Benefiční utkání
 
Poznej starší Lvíčata
 
Výhra áčka i juniorky
 
Slánský stadion viděl povedené exhibiční utkání
 
Slaňáci vyzvou Sparťany
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS