Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorostenci v prvním kole nadstavby padli

16.11.2021 | Redakce

Po poměrně suverénním postupu dorostenců ze základní do skupiny o postup do extraligy dorostu, narazili slánští mladíci hned v prvním kole. Ze Sokolova si odvezli 5 branek, aniž by se dokázali gólově prosadit.

5:0 pro domácí Baník Sokolov, výsledkově jednoznačná záležitost, herně nikoliv. Nutno přiznat že domácí byli nad síly slánských, na ledě působili kompaktněji, lépe bruslili, navíc se dokázali ze svých šancí prosadit. Zároveň je na místě uvést, že střelecký prach Lvíčat byl tentokrát hodně mokrý. Do šancí se slánští dostávali, překonat skvěle chytajícího brankáře domácích ale nedokázali, čímž pohodovou výhru Baníku bohužel podtrhli.

V dalším kole nadstavby přivítají dorostenci v sobotu od 16:30hod na svém ledě stejně staré hráče Děčína, který v prvním kole podlehnul doma Rokycanům 5:6

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS