Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hattrick Dolejšího a výhra nad Slávií Praha

17.12.2022 | David Štechmüller

V sobotu 18.12. se starší žáci postavili na domácí půdě proti Slávii Praha. Stejný den A tým vyrazil do Poděbrad na poslední utkání roku 2022 hned s pěticí juniorů z níž dva hráči debutovali. 

V 11:45 na zimní stadionu ve Slaném se starší žáci utkali se Slávií Praha. Velké utkání, na které se všichni hráči těšili dopadlo na výbornou. Po skvělém týmovém výkonu v předposledním utkání roku 2022 žáci berou důležité 2 body  a dotahují se na dělené druhé místo v tabulce společně s Letci z Letňan a Slávií Praha. Za zmínku stojí také to, že se v bráně Lvů představil hráč ročníku 2011 Matyáš Hlavatý, který potvrdil svou formu ze své kategorie 6.tříd a pomohl, tak k vítězství. 

A tým se dnes utkal s týmem z Poděbrad. I když je potřeba zmínit výrazně oslaben. Chybějící útočná síla Ujfaluši, Fabiánek, Kadlec nebo Suda byla doplněna hned pěticí juniorů. Hned dva z nich dnes debutovali a to Matyáš Borkovec a Petr Burda. Navzdory marodce na Poděbrady nebyl nalezen recept a domácí vítězstvím 7:5 potvrdil roli favorita. Nelze však přehlédnou jednu věc, a to že jeden z juniorů konkrétně Jan Dolejší dnes poprvé skóroval za muže a to dokonce třikrát! Parádní počin byl bohužel zastíněn porážkou, ale věříme, že to je jen začátek cesty našich mladých hráčů, kteří se začínají úspěšně zapojovat do dospělé kategorie. 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS