Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!

26.02.2022 | Redakce

Další utkání skupiny o postup v Lize dorostu sehráli slánští mladíci na ledě posledních Rokycan. Navázali tam na předchozí dobrý výkon ze Sokolova a po výhře 2:5 připisují další body! Jedno ze svých nejlepších utkání sehrál slánský Tomáš "Ňuf" Ambrožewicz, který vstřelil hattrick a k němu navíc přidal asistenci!

17. kolo | Sobota 26.02.2022 | Rokycany
 

HC Rokycany z.s. - HK Lev Slaný

2:5

0:3,0:1,2:1
Diváci: 35
Komentář
 
 
 

Utkání měli slánští mladíci od začátku pod kontrolou. Skóre otevřel na začátku třetí minuty, hned při svém prvním střídání právě Tomáš Ambrožewicz, kterému přihrával Honza Pachman. O čtyři minuty později po kombinaci trojice Pachman-Holec-Burda gólově zakončil poslední jmenovaný. Ve 13.minutě pak padnul jediný gól u kterého Ňuf nebyl. Prosadil se Honza "Dado" Dolejší, kterému asistoval Honza "Gretzky" Schejbal. První třetina tak skončila 0:3 z pohledu domácího týmu.
Druhá třetina přinesla mnoho vyloučených na obou stranách, branka v ní padla jediná. Prosadil se v ní Tomáš Ambrožewicz, který zakončil akci Míry Šmahela a Honzy Schejbala.
Ve třetí minutě třetí třetiny se poprvé prosadili i domácí a snížili na 1:4, ovšem o minutu a půl později se potřetí prosadil Ambrožewicz a snížení domácích z 54. minuty bylo už jen "kosmetické" a dorostenci vezou vítězství 5:2. V dalším utkání se představí dorostenci již zítra (neděle 27.2) na ledě lídra tabulky v Ústí nad Labem.

Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS