Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři vítězně, dorost bez bodu

11.02.2022 | Redakce

Ve středu v podvečer čekala juniory dohrávka RLJ v Letňanech, ve které si připsali všechny tři body za vítězství 6:4, v pátek na domácím stadionu dohrávali dříve odložené utkání dorostenci, na soupeře z Ústí nad Labem bohužel nestačili!

Po nepovedeném domácím utkání s Černošicemi hráli druhé kolo nadstavby junioři v Letňanech. Výkon celého týmu byl diametrálně odlišný od předchozího utkání a právě díky výrazně lepšímu výkonu mohli slánští mladíci slavit výhru. Ta se vůbec nerodila lehce. Po první třetině Lvíčata prohrávala 3:1.
Ve druhé třetině se ale kluci předvedli a soupeři nasázeli 4 branky, aniž by nějakou obdrželi. V závěrečné třetině sice Letci snížili na rozdíl jediné branky 4:5, nicméně to bylo z jejich strany vše a slánští pečetili své vítězství v poslední vteřině utkání gólem do prázdné branky. V neděli jedou junioři na pražskou Nikolajku, kde se od 17.00 hod utkají s týmem Smíchova

Produktivita - to je to, co nejvíce trápí dorostence a to dlouhodobě. Soupeřům se herně dokáží vyrovnat, mnohdy je i předčít, ale dostat kotouč do branky soupeře, je zkrátka obrovský problém. Ne jinak tomu bylo v pátek večer na slánském stadionu. Dorostenci sehráli vyrovnané utkání s týmem Ústí nad Labem, ale v koncovce opět hořeli. A to soupeř trestal. Hosté se postupně dostali až do vedení 5:0! A slánští až v závěrečné třetině skóre alespoň zkorigovali. 
V utkání nastoupil poprvé za dorost slánský starší žák Matěj Toms. V utkání si počínal skvěle, trenéři ho dokonce využívali i v přesilovkách a oslabeních, za což se odvděčil parádním výkonem okořeněným vstřelenou brankou, ke které přidal i asistenci a byl tak u obou vstřelených branek Lvíčat. GRATULUJEME!!!

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS