Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kolář v poslední minutě utkání rozhodl o výhře

15.11.2022 | David Štechmüller

Těžký soupeř ze sousedního města přijel do Slaného. Kralupy dlouhodobě hrají o přední příčky ligy a není tomu jinak ani letos. Domácí však chtěli navázat na dobré výsledky a cílem bylo favorita zaskočit a vzít si ze zápasu nějaký bod. 

Začátek zápasu hosté začali ve vysokém tempu. První branku však v 6. minutě utkání trefil domácí Ujfaluši a poslal domácí do vedení. Kralupy dokázali odpovědět v druhé polovině první třetiny dvěma góly a stav utkání otočili ve svůj prospěch. V závěru první třetiny využil přesilovou hru domácí kapitán Sekerka a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 2:2. 

Druhá třetina nabídla opět velký boj, ale ani ta nám nenapověděla, kdo by si dnes mohl vzít plný počet bodů. Po druhé třetině, kdy oba týmy přidali jednu branku zůstal opět vyrovnaný stav 3:3.

V závěrečné dvacetiminutovce jsme mohli sledovat hru především v obranném pásmu domácích. Kralupy měli hned několik šancí na to, aby utkání překlopili na svou stranu. Domácí však velkou obětavostí v obraně podpořenou skvělým výkonem brankáře Matouška stále drželi vyrovnaný výsledek a vše nasvědčovalo tomu, že se bude prodlužovat. V čase 59:02 se ale ocitl před brankou domácí hráč Daniel Kolář, který nečekanou střelou překonal brankáře Kralup a těsně před koncem základní hrací doby zajistil zisk plného počtu bodů pro domácí Lvy! 

A tým se díky této výhře posouvá na třetí místo skupiny sever před Mělník a už ve čtvrtek 17.11. vyzve doma tým Benátky "B". 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS