Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Konečně doma!

11.10.2021 | Redakce

Od dnešní dne (pondělí 11.října) je plně obnoven provoz zimního stadionu ve Slaném, takže jsme se dočkali a jsme doma! 

Rekonstrukce střešního pláště a odvlhčení haly, která začala v červnu byla pozastavena z důvodu zásadních chyb v projektové dokumentaci již v září. Následovalo zabezpečení haly a úklid a dnes je zimní stadion již v provozu. Hned první den se na slánském ledě vystřídá většina mládežnických týmů. Tréninky mají týmy ročníků 2012, 2011, mladší žáci, starší žáci, dorostenci a junioři. 
Důležitou informací zejména pro nové členy oddílu je to, že tréninky náboru budou probíhat každou středu a pátek zpravidla od 14.00hod resp. od 14.30hod. Rozpis ledové plochy naleznete zde. Pro zájemce o půjčení či vrácení výstroje oznamujeme, že paní Ludmila Horáčková, která zajišťuje půjčování výstrojí pro začátečníky bude na stadionu přítomna v pátek 22.října od 17:30-19:00hod
Děkujeme všem trenérům, hráčům, vedoucím týmům a v neposlední řadě rodičům za to, že zvládli toto náročné období, kdy tato doba byla náročná vzhledem k dojíždění nejen finančně, ale i časově.

Nyní si společně užívejme domácí stadion!  Všem týmům přejeme, aby se jim dařilo!

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS