Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost veze body z Rokycan, blýsknul se Ambrožewicz!

26.02.2022 | Redakce

Další utkání skupiny o postup v Lize dorostu sehráli slánští mladíci na ledě posledních Rokycan. Navázali tam na předchozí dobrý výkon ze Sokolova a po výhře 2:5 připisují další body! Jedno ze svých nejlepších utkání sehrál slánský Tomáš "Ňuf" Ambrožewicz, který vstřelil hattrick a k němu navíc přidal asistenci!

17. kolo | Sobota 26.02.2022 | Rokycany
 

HC Rokycany z.s. - HK Lev Slaný

2:5

0:3,0:1,2:1
Diváci: 35
Komentář
 
 
 

Utkání měli slánští mladíci od začátku pod kontrolou. Skóre otevřel na začátku třetí minuty, hned při svém prvním střídání právě Tomáš Ambrožewicz, kterému přihrával Honza Pachman. O čtyři minuty později po kombinaci trojice Pachman-Holec-Burda gólově zakončil poslední jmenovaný. Ve 13.minutě pak padnul jediný gól u kterého Ňuf nebyl. Prosadil se Honza "Dado" Dolejší, kterému asistoval Honza "Gretzky" Schejbal. První třetina tak skončila 0:3 z pohledu domácího týmu.
Druhá třetina přinesla mnoho vyloučených na obou stranách, branka v ní padla jediná. Prosadil se v ní Tomáš Ambrožewicz, který zakončil akci Míry Šmahela a Honzy Schejbala.
Ve třetí minutě třetí třetiny se poprvé prosadili i domácí a snížili na 1:4, ovšem o minutu a půl později se potřetí prosadil Ambrožewicz a snížení domácích z 54. minuty bylo už jen "kosmetické" a dorostenci vezou vítězství 5:2. V dalším utkání se představí dorostenci již zítra (neděle 27.2) na ledě lídra tabulky v Ústí nad Labem.

Aktuální články
V posledním utkání sezóny porazili junioři Vlašim

Poslední utkání Krajské ligy juniorů sehráli slánští mladíci v pátek večer na domácím stadionu. Vyrovnané, fyzicky náročné utkání...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ Lvíčat ročníku 2013

Hokejový klub HK Lev Slaný ve spolupráci s městem Slaný pořádají v sobotu 26. 3. 2022 hokejový turnaj přípravek pro hráče...

 
Turnaj „O pohár královského města Slaný“ – ročník 2014

Po nucené pauze způsobené coronavirovou přestávkou mohl konečně slánský hokejový klub za podpory královského města...

 
V sobotu 19.3. se na slánském ledě představí nejmladší Lvíčata.
 
Čtyřbrankové představení Jiráka odnesl Smíchov
 
V sobotu dorostenci prodloužili sérii výher, v neděli tvrdě narazili
 
Rozhovor z USA se Šimonem Drastilem
 
Dorost veze vítězství z ledu lídra, junioři padli
 
Dorostenci vyhráli v Sokolově!
 
Výsledky z víkendu
 
PHH
 
HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS