Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži a junioři o víkend vyzvou Kralupy

10.11.2022 | David Štechmüller

Těžký víkend čeká áčko i naší juniorku. Junioři nejprve v sobotu dohrávají zápas s PZ Kladno a v neděli vyrazí do Kralup a muži ve stejný den naopak přivítají silné Kralupy na svém stadionu. 

Vše začne v sobotu. Juniorka ve 13:30 hostí PZ Kladno a předpokládá se velmi napínavé utkání, kde se proti sobě postaví spousta bývalých spoluhráčů a kamarádů. Oba týmy jsou totiž velmi propojeny z předchozích let, a tak se očekává velká rivalita mezi soupeři. Za PZ nastoupí hned několik hráčů, kteří dříve za Lva hráli. Mezi ně patří například Melichna, Trojna, Gaži, Drsek a také několik let působící Dominik Zukrigel. Stejná situace se dá očekává i na druhé straně domácích. Těšíme se na velkou návštěvnost a skvělý hokej! 

Neděle bude ve znamení Kralupy. Muži chtějí pokračovat v získávání bodů, ale tentokrát jim v cestě stojí druhý nejlepší tým soutěže z Kralup. Věříme, že domácí fanoušci poženou naše hráče za ziskem bodů. Junioři naopak do Kralup vyrazí. Poslední utkání, které je poměrně v živé paměti skončilo 1:0 pro Lvy, a tak je potřeba zmobilizovat všechny síly a připravit se na utkání, které bude přímým bojem o třetí místo v tabulce ligy juniorů. 

Neváhejte se přijít podívat na oba hrací dny na našem stadionu a přijďte podpořit obě mužstva! 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS