Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nejmladší Lvíčata na bedně

10.04.2024 | Redakce

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

Na turnaji se kluci poprvé potkali s celky z Litvínova, Pardubic a Kobry Praha. Dalším, pro kluky již známým soupeřem byli Huskies Teplice. 

Turnaj byl rozdělen na kategorii A a B. Lvíčata “A” měli horší rozjezd, kdy první zapas s Kobrou skončil remízou. Naštěstí se ale na další zápasy vzpamatovali a s velkou bojovností ostatní zápasy vyhráli a umístili se na 1.místě. Tým “B” makal, co se dalo, ale nestačil na Pardubice a s jednou prohrou se umístil na 2.místě. Pro cely tým je to skvělý úspěch a jsme rádi, ze se výkonnostně mohou srovnávat i s tak velkými celky jako jsou Pardubice a Litvínov.

Sestava: Kuchta Milan (G), Pišna Filip (G), Bláha Ondřej, Hladík Tomáš, Hrubý Tomáš, Janda Matěj, Jüngling Adam, Kočik Matyáš, Kočik Oliver, Kučera Michael, Kudrnovský Daniel, Linda Matěj, Mottl Štěpán, Nič Vojtěch, Otta Ondřej, Panc Josef, Saska Filip, Šimek Václav, Štulík Šimon, Šubrt Matyáš, Vyhlídal Tomáš.

Trenéři: Pavel Štechmüller, Jiří Schejbal

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd

Lvíčata ročníku 2009 se probojovala do hry o postup do extraligy devátých tříd. V konkurenci týmů Most, Litoměřice a Ústí nad...

 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS