Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Noví partneři pro HK LEV

24.11.2022 | David Štechmüller

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili dva nové, a to Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR 211 a Jagrteam.

V průběhu nové sezóny se klub, i za pomoci a spolupráce s ŠHT, dostal do podvědomí dvou nových partnerů. Pro klub je podpora těchto dvou nových organizací obrovským přínosem, a naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce. První společná akce proběhla s Jagrteamem u nových bund značky TRUE. Dlouhodobá debata ohledně zimního oblečení pro naše Lvíčata byla velice náročná, a ideální představa vzhledu bund ne a ne přijít. Naštěstí ve správný čas proběhla právě první spolupráce, a díky tomu naši hráči a trenéři  dnes mohou oblékat bundy TRUE s pomocí Jagrteamu. 
Pojišťovnu 211 jste mohli už v posledních měsících zaznamenat v týdenních programech nebo i na plakátech Atýmu, a to po různých částech města. 211 v současné době podporuje ve velkém sportovní aktivity jak v malých klubech, tak na mezinárodní scéně. Jsme velice rádi, že náš klub stal jejíž součástí, a v brzké době vám jistě představíme i projekty, které se uskuteční právě s 211. 

Oběma partnerům děkujeme za skvělou spolupráci a věříme, že náš klub za jejich nové podpory bude dál růst a podporovat sport v našem městě. 

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS