Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Noví partneři pro HK LEV

24.11.2022 | David Štechmüller

Jak se klub HK LEV rozrůstá, tak společně s dětmi, trenéry a fanoušky přibývají i noví partneři. Tímto bychom vám rádi představili dva nové, a to Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR 211 a Jagrteam.

V průběhu nové sezóny se klub, i za pomoci a spolupráce s ŠHT, dostal do podvědomí dvou nových partnerů. Pro klub je podpora těchto dvou nových organizací obrovským přínosem, a naším cílem je navázání dlouhodobé spolupráce. První společná akce proběhla s Jagrteamem u nových bund značky TRUE. Dlouhodobá debata ohledně zimního oblečení pro naše Lvíčata byla velice náročná, a ideální představa vzhledu bund ne a ne přijít. Naštěstí ve správný čas proběhla právě první spolupráce, a díky tomu naši hráči a trenéři  dnes mohou oblékat bundy TRUE s pomocí Jagrteamu. 
Pojišťovnu 211 jste mohli už v posledních měsících zaznamenat v týdenních programech nebo i na plakátech Atýmu, a to po různých částech města. 211 v současné době podporuje ve velkém sportovní aktivity jak v malých klubech, tak na mezinárodní scéně. Jsme velice rádi, že náš klub stal jejíž součástí, a v brzké době vám jistě představíme i projekty, které se uskuteční právě s 211. 

Oběma partnerům děkujeme za skvělou spolupráci a věříme, že náš klub za jejich nové podpory bude dál růst a podporovat sport v našem městě. 

 
Pojď hrát hokej 2022
Aktuální články
Pozvi kamaráda na svůj trénink

7.12. od 16:45 je den, kdy na trénink náboru můžeš vzít svého kamaráda nebo kamarády a ukázat všem, jak krásný sport děláš a...

 
Malí Slaňáci kosí i hokejové velmoci, v CCM lize neztratili ani bod

Čtyřiadvacet českých a moravských klubů se zapojilo do hokejové CCM ligy hráčů do 11 let. Kladno sice mezi týmy chybí, ale okres...

 
Cesta hokejového bojovníka 2

Rádi bychom vás pozvali na konferenci Cesta hokejového bojovníka 2!Ve spolupráci s Rytíři Kladno a Školou hokejových talentů budeme...

 
Hraj za LVY
 
"Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a hrozně si to tady užívám"
 
"Jsem hrdý na to, co jsme tady za pár let dokázali"
 
Do nové sezóny se všemi týmy!!!
 
Vítej trenére!
 
Školní utkání sledovalo přes 440 žáků
 
Žáci skončili na druhém místě
 
Utkání
A tým | sobota 09.12.2023, 17:45
15. kolo
VS.
Žebrák - Slaný
 
A tým | sobota 16.12.2023, 17:00
16. kolo
VS.
Slaný - Poděbrady
 
A tým | neděle 07.01.2024, 17:00
17. kolo
VS.
Benátky - Slaný
 
A tým | neděle 14.01.2024, 17:00
18. kolo
VS.
Slaný - Mladá Boleslav B
 
A tým | neděle 21.01.2024, 17:00
19. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS