Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!

21.01.2024 | Redakce

V neděli 28.ledna přivítáme v předposledním utkání základní části na domácím ledě lídra skupiny Jih - Slavoj Velké Popovice. Přijďte nás podpořit a povzbudit!

Lvům se i v této sezóně daří! Bodovali v posledních osmi kolech a aktuálně se nachází na druhém místě skupiny Střed s dvanáctibodovým náskokem na třetí Hvězdu Praha. Play-Off je tak pro Lvy jisté i letos! Do posledního kola se ale bude hrát o to, kdo do play-off postoupí rovnou (postupují první čtyři týmy z celé soutěže) a kdo bude muset hrát předkolo. O to pikantnější bude právě nedělní domácí utkání s Popovicemi, ve kterém musíme zvítězit, pokud chceme držet reálnou naději na přímý postup a vyhnout se záludnému předkolu.

Přijďte v nedělním podvečeru na slánský zimák a fanděte nám v tomto důležitém utkání! Připravili jsme pro Vás i doprovodný program, ve kterém se mj. představí slánská hokejová Lvíčata a mladé slánské krasobruslařky, pro diváky pořádáme soutěž o věcné ceny, na stadionu bude klubový maskot, stánek s občerstvení a stánek našeho fanshopu! Navíc ke každé dospělé vstupence dostanete pivo zdarma! Utkání začíná v 17.00hod

TĚŠÍME SE NA VAŠI PODPORU!!!

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pojď hrát hokej za HK LEV
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS