Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pojď hrát hokej za HK LEV

31.12.2023 | Redakce

Již tradičně pořádaná akce "Pojď hrát hokej" je po roce znovu na našem stadionu. Po předchozích povedených ročnících, bychom rádi přivítali nová Lvíčata mezi námi a užili si s vámi odpoledne. 

Náborová akce pořádaná za spolupráce s Českým hokejovým svazem se uskuteční 18.1.2024 na našem zimním stadionu od 16:30. Během tréninku se vaše děti mohou těšit na spoustu zábavy pod vedením profesionálních trenérů a zároveň se s nimi do tréninku zapojí naše starší Lvíčata, která pomohou s prvními krůčky na ledě. Při akci bude možnost se vyfotografovat s bronzovou medailí z MS v ledním hokeji, kterou získal náš mužský národní tým, kreslit si na ledě, hrát hry s kamarády a další. Děti si navíc z ledu odnesou i svojí vlastní, pro někoho první medaili. 
Co když nemáte žádné hokejové vybavení? Vůbec nevadí, přijďte o něco dříve na naší registraci a my vám rádi vše potřebné zapůjčíme. 

Přijďte si užít odpoledne plné zábavy a připojte se do naší hokejové rodiny. Těšíme se na Vás. 


HK LEV Slaný

 
Aktuální články
Dostaň se do extraligového týmu!

Po prvním kole Try outu jsou před námi další termíny, kdy se budete moci zúčastnit tréninku a probojovat se mezi extraligová Lvíčata.

 
Nejmladší Lvíčata na bedně

Nejmladší tým Slánským Lvíčat, složený z ročníku 2016 a 2017 uspořádal v neděli 7.4.2024 domácí turnaj 2.tříd.

 
Proslulá akademie v Salzburgu se sklonila před mladými Slaňáky

Do nejproslulejší evropské hokejové a fotbalové akademie Red Bull v rakouském Salzburgu vyrazili v březnu talentovaní malí...

 
TRY OUT do extraligy devátých tříd
 
Úspěch ročníku 2014
 
Lvíčata zvítězila v anketě Nejúspěšnější sportovec Slaného!!!
 
Play-off se blíží, přijďte nás v neděli podpořit!!
 
70 nových Lvíčat dorazilo na Týden hokeje
 
Polovina sezóny Lvíčat za námi
 
Pozvi kamaráda na svůj trénink
 
 
© eSports s.r.o. & HK Lev Slaný - kontakt: hklevslany@centrum.cz RSS